“Görevimiz ayrılmak değil! Uyarmaktır!”

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Allah (cc) hepimizi affetsin! Hepimiz imtihan ediliyoruz! Kulların imtihanı olduğu gibi kavimlerin, toplumların ve milletlerin de imtihanları vardır. Hele ki toplumları yöneten ya da yönetmeye talip olanlar için bu imtihan zorlu ve meşakkatli olabilir! Millet ve devlet olarak ve dahi Ümmet olarak çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz! 

Hepimiz böyle zamanlarda yazdıklarımıza, söylediklerimize, attığımız adımlara ve vereceğimiz kararlara dünden çok daha fazla dikkat etmek zorundayız! Hırsımız ve kinimiz, aklımızın ve İmanımızın önüne geçmemeli!

Biz Müslümanlar, birleşmemek üzere birleşme hastalığını ne zaman terk edeceğiz?

“Birlikte rahmet, ayrılıkta azab vardır!” gerçeğine ne zaman döneceğiz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İşte İktidarı koruyup güçlendirecek Manevi Reçete! 20 Eylül 2019 | 909 Okunma İşte iktidarı koruyup güçlendirecek reçete! 13 Eylül 2019 | 1.731 Okunma “Görevimiz ayrılmak değil! Uyarmaktır!” 06 Eylül 2019 | 397 Okunma Yılbaşımız Kutlu Olsun! Hicret, bir hicrandır ama... 30 Ağustos 2019 | 80 Okunma “Allah İçin Saflarımızı Sıklaştıralım!” 23 Ağustos 2019 | 191 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar