Gerçek iyilerden olabilmek!..

 Her işimizde ve her şeyimizde ölçümüz ve ilkemiz sadece ve sadece İslam nizamı ve düzeni olmadıkça madden ve manen aradığımız berekete ve huzura, beklediğimiz izzete ve istiklale asla kavuşmamız...

 

Her işimizde ve her şeyimizde ölçümüz ve ilkemiz sadece ve sadece İslam nizamı ve düzeni olmadıkça madden ve manen aradığımız berekete ve huzura, beklediğimiz izzete ve istiklale asla kavuşmamız mümkün değildir! 

Tuttuğumuz oruçlarımızla ve kıldığımız namazlarımızla Allah’ımıza karşı kulluk görevlerimiz bitmiyor! Aksine herkese örnek olacak şekilde sorumluluklarımız daha da artıyor!

Aşağıda tefsiriyle beraber uzunca yazdığımız Anayasamız ve Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’den okuyacağımız ilahi fermanın ve ilahi ihtarın gereği olarak dini, vatani, vicdani, nefsi ve nesli sorumluluklarımızı bilmeden ve yerine getirmek için birlikte seferberlik şuuruyla var gücümüzle çalışmadan namazlarımız, oruçlarımız, hatta haccımız ve umrelerimiz bizi dünyada da ahirette de acı neticelerden asla koruyamaz! Çünkü gökyüzünde uçan kuştan, yeryüzündeki canlı cansız tüm varlık âlemine kadar cümle mahlukat Müslümanlara emanet edilmiştir!

Yeryüzündeki tüm zalim ve cani bozgunculara, tahribatçılara, beden ve ruh işgalcilerine karşı tüm...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şayet ders aldıysak… (1) 19 Nisan 2024 | 212 Okunma Siyonist mihrakları çatlatacak bayrama doğru! 12 Nisan 2024 | 126 Okunma Şimdi tedbir zamanı… 05 Nisan 2024 | 387 Okunma Asla Sevindirmeyeceğiz! Asla! 29 Mart 2024 | 439 Okunma Şimdi sadece Belediye Başkanı seçiyoruz! 22 Mart 2024 | 262 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar