Devlet nerede? Milletinin emrinde ve hizmetinde!

 Allah’ımızın kullarına verdiği insan olma, akıl ve sıhhat nimetlerinden de değerli en büyük nimeti din ve devlettir! Güçlü bir devlet nizamından mahrum yaşayan, acısını daim hissettiğimiz...

 

Allah’ımızın kullarına verdiği insan olma, akıl ve sıhhat nimetlerinden de değerli en büyük nimeti din ve devlettir! Güçlü bir devlet nizamından mahrum yaşayan, acısını daim hissettiğimiz yaralarımız Filistin, Arakan, Afganistan, Irak, Suriye Libya vs. ülkelerde “Devletsizliğin” hazin tablolarına acı bir şekilde şahit oluyoruz! 

Ve Belçika, Hollanda gibi devletlerin büyüklüğünden bile fazla alan ve nüfusu kapsayan 11 Şehrimizdeki Deprem’de, Devlet gücünün önemini bir kere daha yaşayarak gördük! Allah’a şükreden kulların Devletin teyakkuz halindeki tüm kurum ve kuruluşlarına teşekkür ettiklerine şahidiz elhamdülillah! 

Devletimiz ve Milletimizin el ele vererek bu büyük afetin yaralarını sarmaya çalıştığı böylesine sıkıntılı bir dönemde, Devletimize ve Milletimize acımasızca saldırılara da şahit olduk. Teşvik edip destek olmak yerine yalan haberler yayarak, manipülasyonlar yaparak yaralarımızı sarma yerine kanatmayı tercih ettiler.

Kıyameti hatırlatan...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kostantıniyye’ye hayır! İstanbul’a evet! 26 Mayıs 2023 | 234 Okunma Büyük Final’e nasıl hazırlanmalıyız? 19 Mayıs 2023 | 181 Okunma Reis Kaptanla yola devam İnşAllah! 12 Mayıs 2023 | 431 Okunma Ehliyet, Liyakat ve Sadakat seçimi! 05 Mayıs 2023 | 406 Okunma Bize bayram yaşatmak istemiyorlar! 21 Nisan 2023 | 126 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar