Darbelere hayır!

Allah’ın biz kullarına ilk darbeyi, Şeytan Aleyhillane, Cennet’te Hz. Adem (a.s) Atamız ile Hz. Havva (a.s) Anamıza tuzak kurarak yaptı! Kişinin kalbinin Hidayete veya dalalete döndürülmesi manasına gelen...

Allah’ın biz kullarına ilk darbeyi, Şeytan Aleyhillane, Cennet’te Hz. Adem (a.s) Atamız ile Hz. Havva (a.s) Anamıza tuzak kurarak yaptı! 

Kişinin kalbinin Hidayete veya dalalete döndürülmesi manasına gelen “inkılap” sadece Rahman’ın, silahlı ve silahsız tüm darbeler de Şeytan ve yandaşlarının mesleğidir!!  

İnkılabın gerçekleşmesi sadece eğitim, öğretim, sohbet, tebliğ ve davetledir! Zıddı olan darbelerse silahlı ve ya silahsız devrimlerle gerçekleşir! Fransa’da Laisizm, Rus ve Çin’de Komünist devrimleri gibi! 

Bu silahlı ve silahsız devrim darbelerinin yani İhtilallerin en ağırı ve en kanlısı Anadolu’muzda gerçekleştirildi! Ümera ve ulema çekişmelerinden şehzadeler arası kardeş kavgalarına ve yeniçeri İsyanlarına kadar Sultan Alâeddin Keykubat’tan Genç Osman’a, Sultan Abdülaziz’e birçok kıymetli devlet adamlarını kaybettik!  

Halkımız yalanlarla, iftiralarla ve şantajlarla aldatılarak desteklediği Selanik’ten...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kimi gaflet, kimi dalalet ve kimi de ihanet içindeydi! 16 Eylül 2022 | 1.132 Okunma Milli Eğitime Milli Hedefler! 09 Eylül 2022 | 381 Okunma DİLİ PAK’lara ihtiyacımız var! Hem de hiç olmadığı kadar! 02 Eylül 2022 | 3.659 Okunma İzzet mi? Zillet mi? 12 Ağustos 2022 | 439 Okunma Hz. Hüseyin ve Hüseyinleri Rahmetle, Yezid ve Yezidleri Lanetle anıyoruz! 05 Ağustos 2022 | 366 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar