Darbelere hayır!

Allah’ın biz kullarına ilk darbeyi, Şeytan Aleyhillane, Cennet’te Hz. Adem (a.s) Atamız ile Hz. Havva (a.s) Anamıza tuzak kurarak yaptı! Kişinin kalbinin Hidayete veya dalalete döndürülmesi manasına gelen...

Allah’ın biz kullarına ilk darbeyi, Şeytan Aleyhillane, Cennet’te Hz. Adem (a.s) Atamız ile Hz. Havva (a.s) Anamıza tuzak kurarak yaptı! 

Kişinin kalbinin Hidayete veya dalalete döndürülmesi manasına gelen “inkılap” sadece Rahman’ın, silahlı ve silahsız tüm darbeler de Şeytan ve yandaşlarının mesleğidir!!  

İnkılabın gerçekleşmesi sadece eğitim, öğretim, sohbet, tebliğ ve davetledir! Zıddı olan darbelerse silahlı ve ya silahsız devrimlerle gerçekleşir! Fransa’da Laisizm, Rus ve Çin’de Komünist devrimleri gibi! 

Bu silahlı ve silahsız devrim darbelerinin yani İhtilallerin en ağırı ve en kanlısı Anadolu’muzda gerçekleştirildi! Ümera ve ulema çekişmelerinden şehzadeler arası kardeş kavgalarına ve yeniçeri İsyanlarına kadar Sultan Alâeddin Keykubat’tan Genç Osman’a, Sultan Abdülaziz’e birçok kıymetli devlet adamlarını kaybettik!  

Halkımız yalanlarla, iftiralarla ve şantajlarla aldatılarak desteklediği Selanik’ten...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhafızı biziz! Biz koruyacağız! Saldırılanlara sarılacağız! 27 Ocak 2023 | 239 Okunma Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim… 20 Ocak 2023 | 317 Okunma Manevi ‘’Deflasyon!’’ durdurulmadan! 06 Ocak 2023 | 181 Okunma Yılbaşında, Hilal mi!? Haç mı!? 30 Aralık 2022 | 252 Okunma Ocaklarımızı söndürmeyelim… 23 Aralık 2022 | 470 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar