Camiye Hayır Partisi’nin tuzaklarına dikkat!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

 “Allah (c.c), hepimize feraset, basiret ve hikmet ile düşünüp meşveretle karar vermemizi lütfetsin” duasını sıkça yapmamız gerekli, çünkü vahim bir dönemdeyiz! 

Başların ayak, ayakların baş yapılmak istendiği bu dönemde, etrafımızı saran ateş çemberiyle başlatılmak istenen Cihan Harbini görememenin ve bu büyük tehlikelere karşı birleşememenin acılarını yaşıyoruz! Ve gerekli tedbirleri alamazsak daha da beter acılar yaşayacağız Allah muhafaza buyursun!

Bir yanda Büyük Şeytan Siyonist İsrail’in uşakları ABD, İngiltere, Fransa, İtalya Haçlı İttifakı ve o ittifak içinde Moğolları aratmayacak bir kin, hased ve öfkeyle Suud, Mısır, BAE vs. ülkelerden oluşan payanda Müttefik İşgal Kuvvetleri, öbür tarafta İran bahanesiyle yutulmak istenen Pakistan ve Osmanlı’nın evladı Türkiye!

Siyonist, Haç ve Nifak İttifakının asıl ve son hedefleriyse Mekke-i Mükerreme, Medine-i Münevvere ve Kudus-ü Şerif!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnkılâbı Rahman yapar!  Darbeleri ise Şeytanlar! 12 Temmuz 2019 | 231 Okunma 15 Temmuz Zafer Bayramı! 05 Temmuz 2019 | 295 Okunma “İsraf eden, İflas eder!” 28 Haziran 2019 | 1.648 Okunma İstanbullular İstanbul’a sahip çıkacak ve yalan yenilecek İnşAllah! 21 Haziran 2019 | 351 Okunma Yılmak yok! Yorulmak Yok! Yola devam inşallah! 14 Haziran 2019 | 232 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar