Bize bir nazar oldu!

 Hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle terk edeceğimiz, sineğin kanadı kadar değeri olmayan “alçak” manasına gelen aldatıcı Dünya uğruna, makamlar için gönül kırmadan...

 

Hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle terk edeceğimiz, sineğin kanadı kadar değeri olmayan “alçak” manasına gelen aldatıcı Dünya uğruna, makamlar için gönül kırmadan, gönül yapmaya gayret etmeliyiz!

İftira, yalan, şantaj yoluyla linç girişimleri adeta savaşa dönüşmüş! Belediye Başkanlıkları, hatta Muhtarlık makamları için bile saldırılar, dargınlıklar ve şeytanın aklına gelmeyecek ayak oyunları ve entrikalar!

Dün zalimler ve zulümler karşısında omuz omuza duranların, Kudüs-ü Şerifimizin istiklali ve Fatih Sultanımızın emaneti Ayasofya’nın açılması ve çağdışı zulüm yasaklarının kalkması için birlikte yürüyenlerin ve Mazlumların kurtuluşu için el ele koşan kardeşler topluluğunun yüreklerimizi dağlatıcı saldırgan pürmelal hale, halimize bir bakın!

Bir şahsı Belediye Başkanı, Meclis Üyesi, yapacağız diye değer mi ahlaki sınırları aşarak Din ve Devlet düşmanlarına bile yapılmayan saldırılar, hakaretler ve insanlık dışı linç girişimleri!

Biz Müslümanlar; particilik, ırkçılık ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyonist mihrakları çatlatacak bayrama doğru! 12 Nisan 2024 | 123 Okunma Şimdi tedbir zamanı… 05 Nisan 2024 | 387 Okunma Asla Sevindirmeyeceğiz! Asla! 29 Mart 2024 | 439 Okunma Şimdi sadece Belediye Başkanı seçiyoruz! 22 Mart 2024 | 261 Okunma Gerçek iyilerden olabilmek!.. 15 Mart 2024 | 68 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar