“Allah İçin Saflarımızı Sıklaştıralım!”

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

26 Ağustos 1071’de Allah’ın yardımıyla Romalılara karşı kazanılan Malazgirt Savaşı ile 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar Savaşı’nın ve yeryüzündeki tüm Şehid ve Gazilerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz!

Ecdadımız ağır bedeller ödeyerek Anadolu gibi paha biçilmez bir vatanı bize emanet ettiler!

Bu zaferlerin temelinde sarsılmaz bir İman ile beraber İlim, İktisad, Savaş Sanayi ve vazgeçilemez olan uhuvvet, meşveret, birlik, ehliyet, emanet, sadakat, hak ve adalet ilkeleri vardı!

Ecdadımızın Allah’ın lütfuyla gerçekleştirdiği destansı zaferlerine yeni zaferler katmak istiyorsak: “İyi bilin ki Allah; kendi yolunda birbirine kenetlenmiş, kurşunla perçinlenmiş müstahkem bir bina gibi saf bağlayarak mücadele eden kimseleri sever. (Saff S. 4)” İlahi Mesajındaki dayanışmayı, kaynaşmayı ve kardeşliği yaşayarak sağlamamız gerekiyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Şiddet, Şeddadların yoludur!” 07 Ağustos 2020 | 85 Okunma Gerçek Bayramımız; “Lebbeyk Allahümme Lebbeyk!” 31 Temmuz 2020 | 78 Okunma ‘’Ayasofya aslına döndü Elhamdülillah!” 24 Temmuz 2020 | 159 Okunma Şimdi İslam Sözleşmesi! 17 Temmuz 2020 | 128 Okunma Darbeleri “darbeler” önler! 10 Temmuz 2020 | 1.824 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar