Akıl tutulması!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Ay ve Güneş tutulmasının da etkileriyle oluşan med-cezirler ve yer kabuğunda oluşan hareketlilikler sebebiyle zelzele, sel, tsunami, hortum vs. afetler gözlerimizin önünde cereyan ediyor ve her yıl artarak devam ettiğine beraberce yaşayarak şahid oluyoruz! Ve olmaya da devam edeceğiz! Bu felaketlerin oluşturduğu mal ve can kaybı gibi zararlarını aza indirmenin en etkili yolu; maddi ve manevi tedbirleri tavizsiz olarak almak ve almaya devam etmektir! 

Güneş ve Ay tutulmalarının oluşturduğu tabiat olayları gibi, sonuçları açısından sosyo-ekonomik, hukuki ve siyasi neticeler oluşturabilen asıl tutulma ise; fert, toplum ve yöneticilerimizde olabilecek olan akıl tutulmalarıdır!

Bir...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhafızı biziz! Biz koruyacağız! Saldırılanlara sarılacağız! 27 Ocak 2023 | 8 Okunma Temel Meselemiz: Millî Eğitim! Milli Eğitim! Milli Eğitim… 20 Ocak 2023 | 317 Okunma Manevi ‘’Deflasyon!’’ durdurulmadan! 06 Ocak 2023 | 181 Okunma Yılbaşında, Hilal mi!? Haç mı!? 30 Aralık 2022 | 248 Okunma Ocaklarımızı söndürmeyelim… 23 Aralık 2022 | 470 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar