ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İktidarımıza çok acil çağrı!

BismillahirrahmanirrahıımYaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz .

Şevki YIlmaz
Şevki YIlmaz Yeni Akit Gazetesi
19 Ekim 2018 | 7.2 K

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, EhlîBeyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mümin kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

“Allah ve Resulünü incitenlere, (Kur’an ve Sünnet’e dil uzatanlara ve eliyle kalemiyle ve diliyle eziyet edenlere) Allah (cc), dünyada ve ahirette lanet ederek rahmetinden kovmuştur. Kâfirlere zillet içinde alçaltıcı çok acı bir azap hazırlamıştır.”( Ahzab S.57) 

“Peygamber, mü’minlere kendi hayatlarından, kendi canlarından ve kendi varlıklarından daha yakın ve daha üstündür! (Ahzab S.6) ayet-i kerimelerine iman eden mü’minler olarak neredeyiz?!

Allah ve Resulünün aşığı atalarımızın şehid kanlarıyla bize teslim ettikleri bu vatan toprağında, bir taş parçası putlar ve heykeller kadar Allah ve Resulünün dokunulmazlığı olmayacak mı? Bu şimdi olmayacaksa ne zaman olacak!? 

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER