ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Dirileceğiz ve Direneceğiz!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz  Allah’ımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz .

Şevki YIlmaz
Şevki YIlmaz Yeni Akit Gazetesi
14 Eylül 2018 | 3.9 K

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz  Allah’ımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı gazi ve şehidlerimize salat ve selam olsun…

Şûra, ehliyet ve emanet hukukunu kanıyla yazan İmam Hz. Hüseyin (r.a) Efendimizi, Hz. Zeyneb (r.a) Anamızı, Kerbela’nın tüm mazlumlarını ve aynı mazlumane yolun çağımız kurbanlarından Adnan Menderes ve arkadaşlarını şehadetlerinin yıldönümlerinde rahmetle ve saygıyla anarken, zalim Yezid ve avanelerini lanetle anıyoruz!

Şeytanların intikam yeminleri neticesinde kurdukları servet, şehvet, şöhret, hırs, hased vs. tuzaklarına düşen nefisler; Kabil’e Habil’i, Nemrut’a Hz. İbrahim’i, kardeşlerine Hz. Yusuf’u, Firavun’a Hz. Musa’yı, Karun’a mağdur ve mazlumları, rantçı Hahamlara İsa’yı (as), Ebu Cehillere Hz. Muhammed (s.a)’i ve Yezid’e de Peygamberin torunu Hz.Hüseyn’i düşman ediverdi!

Ve hepimiz için bu büyük imtihan Kıyamete kadar devam edecek.

Asrımızın Kerbelasında içimizdeki satılmış Yezid’ler tarafından Ümmetin Hilafet Makamı katledilince, Emperyalist Ülkelerin başındaki Nemrud’lar ve birçok Müslüman Ülkenin başındaki Esat gibi zalimler Dünya’nın her yerini Kerbela’ya dönüştürdüler!

Müslüman Coğrafya; Papa’nın çocukları Putin ve Trump’ların saldırıları, Suud, Suriye ve İran’ın başındaki Yezitlerin işbirliğiyle Kerbelaya döndü! 

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER