ÇOK OKUNAN YAZARLAR

İhtilali sadece İnkılab önler!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza (cc) hamd, başöğretmenimiz, önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz .

Şevki YIlmaz
Şevki YIlmaz Yeni Akit Gazetesi
13 Temmuz 2018 | 212

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza (cc) hamd, başöğretmenimiz, önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara ve Din ve Vatan Muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun…

“-Ey Muhammed- Tüm Kullarıma Hakk’ı ve hakikatleri duyur ve uyar! Çünkü sen ancak bir öğütçü ve uyarıcısın! Onların üzerinde zorlayıcı baskıcı, darbeci değilsin” (Ğaşiye Suresi 21-22) İlahi Mesajı, Silahlı Darbeleri şiddetle reddeder! 

Değil mü’minlere, Ebu Cehil ve yandaşlarına bile zorla iman ettirmeyi yasaklar! Baskıcı, totaliter ve zorlayıcı bir üslubu yasaklar!

İslam’ın; nasihat, sohbet, tebliğ, davet ve hikmet’e dayalı olarak tebliğ edilerek yayılmasını ve yaşanılması metodunu benimseyerek bunun her mü’min tarafından öğrenilmesini ve hayata geçirilmesini emreder!

Aksi halde; Peygamber rüyalarıyla hipnotize ederek kandırdıkları mü’minleri katil ve hain eden Haşhaşi kafalı, Harici ve Yezidi zihniyetler Kıyamete kadar bitmeyecektir!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER