ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Diyanet Reisimize!

Yaratıcımız, yaşatıcımız ve yöneticimiz Allah’ımıza (c .

Şevki YIlmaz
Şevki YIlmaz Yeni Akit Gazetesi
13 Ekim 2017 | 361

Yaratıcımız, yaşatıcımız ve yöneticimiz Allah’ımıza (c.c) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehli Beytine, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mü’min kardeşlerimize ve Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan tüm kardeşlerime salat ve selam olsun.

Yeryüzünde tüm şehirlerin anası ve Başkentlerin Başkenti Mekke-i Mükerreme’deki Kıblemiz Beytullah’ın şubeleri Camilerimizin, ilim ve irfan yuvaları Kur’an Kurslarımızın ve tüm Din Hizmetlerinin yönetiminden sorumlu Diyanet İşleri Başkanlığımızın yeni Başkanı Prof. Ali Erbaş Hocamıza ve ekibine başarılar diliyoruz.

Allah’ın kullarının Dünya ve Ahiret yurdunda mutlu olmalarını sağlayacak kurumlarımızın en önemlisi Diyanet İşleri Başkanlığıdır! Ve onun Merkez ve taşradaki Dinin görevlileri kardeşlerimizdir!

Her gün ve her Namazda okudukları ve okuduğumuz “Ancak Allah’a kulluk ederiz..!” ilahi mesajının öğrettiği karakterde insan yetiştirmek gayemiz ve hedefimiz olmalıdır!

Yıllarca İnsanları insanlara kul ve köle ettiren şirkin temsilcileri günümüz Feto gibi Belamlar ve taraftarlarından Diyanet Teşkilatımız tamamen temizlenmelidir! Yıllardır pasifize edilmiş Din ve Vatansever çilekeş Milli kadrolar yeniden aktif görevlere getirilmelidir!

Sadece Allah’a kul, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize Ümmet olacak İman, Amel ve Ahlak nesli yetiştirme seferberliğini acilen başlatmalıyız!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER