15 Temmuz Zafer Bayramı!

Kıymetli kardeşlerim. 28 Haziran tarihinde yayımlanan “İsraf eden, İflas eder!” başlıklı yazımızın son paragrafında; ‘’Allah’ın Kitabı Kur’an-ı Kerim’de ve Peygamberlerimizin...

Kıymetli kardeşlerim. 28 Haziran tarihinde yayımlanan “İsraf eden, İflas eder!” başlıklı yazımızın son paragrafında; ‘’Allah’ın Kitabı Kur’an-ı Kerim’de ve Peygamberlerimizin hayatlarında her işimiz için güzel örnekler ve bereketin müjdeleri vardır! Nasıl mı? Haftaya Cuma’ki yazımızda İnşallah!’’ diyerek bitirmiş ve İsraf’tan kurtulma yollarını bu haftaki yazımız da kaleme almaya niyetlenmiştik. 15 Temmuz Destanı’nın 3. yılına tevafuk etmesi sebebiyle bu haftaki yazımızı tehir ettik ve önemine binaen 2017 yılında kaleme aldığımız “15 Temmuz Zafer Bayramı!’’ başlıklıyazımızı revize ederek istifadenize arz etmek istedik. Rabbimiz bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın duasıyla yazımızı ilginize sunuyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

İstiklal savaşlarında başarılı olamayan harici düşman kuvvetleri, necib milletimizin topyekûn Milli Duruşu, Milli Direnişi ve Milli Dirilişi’yle, şanlı tarihinin takvim yapraklarına altın harflerle yazdığı destansı zaferi 30 Ağustos 1922’de, vatan topraklarından kovuldular Elhamdulillah!

Ancak; dahili mandacı, nifak ve hased kuvvetleri, ağaç kurtları gibi vatan ağacımızı kemirmekten dün geri durmadılar, bugünde durmuyorlar!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Daim Nöbetteyiz! 18 Ekim 2019 | 92 Okunma “Söz konusu Din ve Vatansa!” 11 Ekim 2019 | 629 Okunma Af mazlumlara! Zalimlere asla! 04 Ekim 2019 | 327 Okunma Depremler ve Dersler! 27 Eylül 2019 | 386 Okunma İşte İktidarı koruyup güçlendirecek Manevi Reçete! 20 Eylül 2019 | 1.031 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar