15 Temmuz Zafer Bayramı!

Kıymetli kardeşlerim. 28 Haziran tarihinde yayımlanan “İsraf eden, İflas eder!” başlıklı yazımızın son paragrafında; ‘’Allah’ın Kitabı Kur’an-ı Kerim’de ve Peygamberlerimizin...

Kıymetli kardeşlerim. 28 Haziran tarihinde yayımlanan “İsraf eden, İflas eder!” başlıklı yazımızın son paragrafında; ‘’Allah’ın Kitabı Kur’an-ı Kerim’de ve Peygamberlerimizin hayatlarında her işimiz için güzel örnekler ve bereketin müjdeleri vardır! Nasıl mı? Haftaya Cuma’ki yazımızda İnşallah!’’ diyerek bitirmiş ve İsraf’tan kurtulma yollarını bu haftaki yazımız da kaleme almaya niyetlenmiştik. 15 Temmuz Destanı’nın 3. yılına tevafuk etmesi sebebiyle bu haftaki yazımızı tehir ettik ve önemine binaen 2017 yılında kaleme aldığımız “15 Temmuz Zafer Bayramı!’’ başlıklıyazımızı revize ederek istifadenize arz etmek istedik. Rabbimiz bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın duasıyla yazımızı ilginize sunuyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

İstiklal savaşlarında başarılı olamayan harici düşman kuvvetleri, necib milletimizin topyekûn Milli Duruşu, Milli Direnişi ve Milli Dirilişi’yle, şanlı tarihinin takvim yapraklarına altın harflerle yazdığı destansı zaferi 30 Ağustos 1922’de, vatan topraklarından kovuldular Elhamdulillah!

Ancak; dahili mandacı, nifak ve hased kuvvetleri, ağaç kurtları gibi vatan ağacımızı kemirmekten dün geri durmadılar, bugünde durmuyorlar!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni partiye değil, hak ve adaletle yeniden dirilişe ihtiyaç var! 19 Temmuz 2019 | 764 Okunma İnkılâbı Rahman yapar!  Darbeleri ise Şeytanlar! 12 Temmuz 2019 | 235 Okunma 15 Temmuz Zafer Bayramı! 05 Temmuz 2019 | 297 Okunma “İsraf eden, İflas eder!” 28 Haziran 2019 | 1.654 Okunma İstanbullular İstanbul’a sahip çıkacak ve yalan yenilecek İnşAllah! 21 Haziran 2019 | 354 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar