İmamoğlu nerede? Neden İstanbul'da değil?

Kurban Bayramını fırsat bilip yıllık iznimden de bir bölüm kullanınca yazılara ara verdim. Saydım 12 gün olmuş bu ara. Esasında birkaç günüm daha vardı...

Çünkü tatil planım kesintisiz 15 gündü.

Ancak bir gazeteci olarak sıcak haberin her zaman önceliğinin olduğunun bilinciyle bu planı bozdum ve bilgisayarımın başına geçtim.

Öncelikle dün gece başlayan ve İstanbul'u teslim alan sel felaketinden dolayı tüm İstanbul'a geçmiş olsun diyorum.

Şu anda orada olmasam da ekranlarda gördüklerim, yakınlarımdan duyduklarım dolayısıyla bir İstanbullu olarak olayın farkındayım.

Ancak Başkan Ekrem İmamoğlu, biz sıradan vatandaşları bile uzakta olmamıza rağmen endişeye sevk eden bu felaketin büyüklüğünün herhalde farkında değil!..

Değil ki, 16'sında yani geçtiğimiz Cuma günü aldığı 6 günlük iznini yarıda kesip de hepi topu 50 gün önce başkan olarak seçildiği İstanbul'a zahmet edip dönmüyor.

Öğrendiğim kadarıyla yine Bodrum'a gelmiş başkan.

Söylenene göre Cuma gece yarısına doğru Ortakent Yahşi'de bizim siteye de komşu olan yazlık evine giriş yapmış.

Ancak giriş o giriş... Sonrasında da bir daha görülmemiş Ekrem Bey. İstanbul'u sel götürürken Bodrum'daki evinde keyif çatmayacağına göre nerede peki Sayın İmamoğlu?

Söyleyeyim... Denizde... Ege sularında gezintide. Sanırım o gece, yani Cuma gecesi ayak basar basmaz Bodrum'a, ailesi ve bazı yakın dostları ile birlikte denize açılmışlar. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neye seviniyorsunuz! Partinizin hafızasının kaybına mı!? 14 Eylül 2019 | 10.645 Okunma Neyleyeyim adil olmayan böyle hukuku! 13 Eylül 2019 | 4.788 Okunma Peki KHK ile ekmeğinden olanların ahları ne olacak? 12 Eylül 2019 | 12.124 Okunma Bülent Arınç da mı ihraç edilecek? 11 Eylül 2019 | 6.276 Okunma Anne kutsaldır... Ağlıyorsa direniyorsa durup düşünmek lazım! 06 Eylül 2019 | 2.585 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum