Evet! Kadir İnanır'a ayıp ediyorsunuz!

Çözüm Süreci'nde Akil İnsanlar Heyeti'nde üstelik de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bizzat isteği ile yer alan Kadir İnanır birkaç gündür yine toplumun bir kesiminin hedefinde. Yine diyorum çünkü hedef olması ilk değil.

Geçtiğimiz ay da tutuklu Selahattin Demirtaş'ın yazdığı "Devran" adlı kitabın tiyatroda sahnelenen oyununa katıldığı için CHP'li siyasi eşleri ile birlikte eleştiri oklarına maruz kalmıştı İnanır.

Bu kez de gittiği bir AVM'de gazetecilerle karşılaşınca onları kırmayıp sorularına içtenlikle verdiği cevaplar nedeniyle hedefte... Önce muhabirlere ne demiş olduğu gibi aktarayım; "Benim bir tek isteğim var her şey bu ülkede çok güzel olsun, herkes birbirini çok sevsin saysın. Tabii ki bizim birbirimize karşı toplum olarak birey olarak görüşlerimizde farklılık muhakkak olacaktır, öyle olmazsa tadı olmaz, yaşamın da tadı olmaz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Niye Serdar Ortaç'a kızıyorsunuz ki? 13 Ekim 2020 | 4.727 Okunma Gariban köylünün vebalinden de mi korkmuyorsunuz? 10 Ekim 2020 | 1.780 Okunma Galata Kulesi'nden tam bakamadım sana Aziz İstanbul! 07 Ekim 2020 | 1.713 Okunma Başhekim yardımcısının yeni görevi ne olmalı? 06 Ekim 2020 | 2.867 Okunma Ya tamamen kapatın ya da tamamen açın! 05 Ekim 2020 | 2.972 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar