Evet! Kadir İnanır'a ayıp ediyorsunuz!

Çözüm Süreci'nde Akil İnsanlar Heyeti'nde üstelik de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bizzat isteği ile yer alan Kadir İnanır birkaç gündür yine toplumun bir kesiminin hedefinde. Yine diyorum çünkü hedef olması ilk değil.

Geçtiğimiz ay da tutuklu Selahattin Demirtaş'ın yazdığı "Devran" adlı kitabın tiyatroda sahnelenen oyununa katıldığı için CHP'li siyasi eşleri ile birlikte eleştiri oklarına maruz kalmıştı İnanır.

Bu kez de gittiği bir AVM'de gazetecilerle karşılaşınca onları kırmayıp sorularına içtenlikle verdiği cevaplar nedeniyle hedefte... Önce muhabirlere ne demiş olduğu gibi aktarayım; "Benim bir tek isteğim var her şey bu ülkede çok güzel olsun, herkes birbirini çok sevsin saysın. Tabii ki bizim birbirimize karşı toplum olarak birey olarak görüşlerimizde farklılık muhakkak olacaktır, öyle olmazsa tadı olmaz, yaşamın da tadı olmaz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bakan demeye dilim varmıyor çünkü şirket CEO'su gibi! 26 Şubat 2020 | 12.110 Okunma Kavala ile ilgili süreç en çok kimi sevindirdi biliyor musunuz? 21 Şubat 2020 | 1.420 Okunma Affedin beni çünkü şu an çöp kutusundayım! 19 Şubat 2020 | 1.440 Okunma Yeni bir "darbe" hazırlığı mı var? 18 Şubat 2020 | 3.827 Okunma Bana İslamiyet'i böyle anlatan imamlarla gelin! 14 Şubat 2020 | 11.986 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar