ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Farktan kurtuldular

MİLLİ maç arasında çalışmamış, yan gelip yatmışlar diyeceğim .

Serhat Ulueren
Serhat Ulueren
20 Ekim 2018 | 93
MİLLİ maç arasında çalışmamış, yan gelip yatmışlar diyeceğim. Ama Fatih Terim aklıma geliyor ve izin vermez diye düşünüyorum. Acaba Fatih Hoca 3 yıllık yeni kontratı ve bütçesinin ne kadar artacağını hesap ederken takımı unutmuş olabilir mi? Hadi unuttu diyelim, o zaman Hasan Şaş, Ümit Davala ve diğerleri ne yapıyor? İnanılır gibi değil. Serdar Aziz ve Sofeanne Feghouli 20’nci dakika dolmadan havlu attılar oyuna. Sebebi bilinmiyor. Ya Florya’nın zemininde problem var ya da bu ikili ve sonrasında Fernando gerçekten kötü bakmış kendilerine.
 
İKİNCİ yarı maç 4-5 olurdu Bursaspor lehine. Önce yardımcı hakemin haklı ofsayt bayrağı kurtardı G.Saray kalesini golden ama birkaç saniye sonra Ozan Kabak kabak gibi yaptı penaltıyı Lima’ya. Muslera çıkıp alanı daraltmış ve Ozan bakmadan rakibin ayaklarına dalıyor. Fernando Muslera yine kurtardı ama herkes uyuyunca Aytaç rahat tamamladı ve öne geçirdi takımını. Gol sonrası Bursaspor’un Tunay, Sakho, Burak ve Lima ile yakaladığı 4 net yüzde yüzlük pozisyonu cömertçe harcamasına tanıklık etti stada gelenler ve televizyon başındakiler.
 
ABARTMIYORUM atılan gol dahil G.Saray’ın net gol pozisyonu neredeyse hiç yoktu. Ama Bursa öyle
böyle goller kaçırmadı. Aslında Bursasporlu oyuncular inanmadı G.Saray’ı yenebileceklerini. İnansalar kazanırlardı.
 
SÖZLEŞME GEREKSİZDİ!
 
BEN sözleşme devam ederken yeni yapılan göstermelik imzalara oldum olası karşı çıkmışımdır. Gereksiz bir hamleydi Terim’le uzatılan nikah. G.Saray kötü değil çok kötü oynadı. Uzaktan atılan birkaç cılız şut, yardımlaşmadan uzak görüntü, koşmayan oyuncular ve önce seyirciden sonra da hakemden yardım bekleyen bir futbolcu topluluğu. Ndiaye dışında biraz iyi oynayan yoktu. Acilen Linnes, Nagatomo ve Donk takıma dönmeli. Schalke maçında muhtemelen oynayacak bu üçlü ve G.Saray kazanacaktır.
Devamını Oku