ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Yıla damga vurur

Serhat Ulueren
Serhat Ulueren Vatan Gazetesi
20 Ağustos 2018 | 101
BU devirde, “Ben G.Saraylıyım ve bu formayı giymeyi her şeyden çok istiyorum” diyecek ve bu lafını yememek adına her türlü fedakârlıkta bulunacak bir babayiğit bulmak kolay değil. Tartışmasız geçen sezonun en faydalı oyuncusu Emre Akbaba idi. Ve dün de gösterdi ki Emre, G.Saray’a ve Türk futboluna çok şeyler verecek. Gol atmak, attırmak için inanılmaz bir çaba gösterdi. Kendine iyi bakar ve sakatlanmazsa bu yıla her anlamda damgasını vurur. 
 
ABDURRAHİM Albayrak abartmıyorum Türkiye’nin uzak ara en başarılı yöneticisi. Öncelikle kulübünün adını kullanıp cebini doldurmuyor. Üstelik cebinden sürekli veriyor. Ve Emre ve daha birçok önemli ismi G.Saray’a kazandırmaya devam ediyor. Albayrak ve Terim’in olduğu yerde yine şampiyonluğun en büyük adayı G.Saray olur.
 
GOMIS İLK GÜNKÜ GİBİ
 
MARIANO çok kötü, Sinan, Belhanda, Donk vasattı. Yasin 2, Halil 2 net pozisyonu harcadı ve G.Saray çok net pozisyonlar üretemese de kazanmasını bildi. Belli ki maç öncesi Gomis ve Terim kafa kafaya verip konuşmuşlar, dertleşmişler ve Gomis’in gireceği dakika bile belli olmuş bu görüşmede. Gomis ilk günkü heyecanla girdi ve iyi işler yaptı. 
 
G.SARAY’IN yüzde 30’u Muslera ise diğer yüzde 30’u da Rodrigues. 10 gol, 10 asistlik Rodrigues’in yokluğu çok hissedildi ama Henry Onyekuru da artık “Beni de dikkate alın” mesajını verdi. Fernando ile birlikte süper bir gol attı, attırmak için çok uğraştı ve formayı kolay kolay kaptırmayacağını gösterdi. Terim’in Feghouli’ye tavrını çözemedim. Herkes Gomis gidecek derken Feghouli bu hafta G.Saray’dan kopabilir. Zaten bu kulübün en çok para kazanan oyuncusu ve gitmesine Terim asla karşı çıkmaz. 
 
G.SARAY’DA Emre ile birlikte takıma katılacak 2-3 yeni futbolcuyla işler her geçen hafta rayına girecektir.
Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER