ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Taşlar yerine oturuyor

BARCELONA, Manchester City, Real Madrid, Bayern Münih yakalayıca 6, 7, 8 atıyor, G .

Serhat Ulueren
Serhat Ulueren
13 Şubat 2018 | 100
BARCELONA, Manchester City, Real Madrid, Bayern Münih yakalayıca 6, 7, 8 atıyor, G.Saray ise daha maça çıkmadan teslim bayrağını çekmiş Antalya’yı 2. yarı neredeyse pozisyona dahi giremeden 3-0 yeniyor. Üstelik Belhanda gibi formda bir oyuncusunu kaybediyor. Fas’lı dün de iyi oynadı oynamasına ama son dakikalarda yaptığına büyük enayilik denir. Hakem faulü vermiş, ne didişirsin rakiple. Kasımpaşa maçı gibi zorlu bir rakibe karşı oynamayacak Belhanda.
 
DÜN çok ve açık net görüldü ki, 1- Maicon ve Serdar sakat veya cezalı değilse macera aramayacaksın ve gözün kapalı bu ikiliye teslim olacaksın. Denayer’i kupa maçı dahil oynatmayacak ve sezon sonunda postalayacaksın. 2- Senin en etkili, hızlı, adam eksilten silahın Rodrigues ve bu adamı da sürekli maddi, manevi mutlu edeceksin. Rodrigues böyle oynamaya devam ederse kazanan G.Saray olur. Rodrigues’i bu takımda en çok mutlu edecek adam da Abdurrahim Albayrak olur. O benim ne demek istediğimi anlamıştır. 3-Linnes ama sağ ama sol kanatta mutlaka oynamalı. Arkasına adam kaçırsa da hücuma katkısı fazla.
 
TATMİN ETMEDİ
 
4- Donk, Selçuk İnan ve önlerinde Sofiane Feghouli şimdilik uyumlu ve biraz formlarını artırırsa şampiyonluk yolunda ibre yüzde 80 G.Saray’a döner. 5-Gomis elbette büyük golcü ama kondüsyonunu artırmalı, benciliğini azaltmalı ve çalımdan kaçınmalı. 6- Geldiğinde şüpheyle baktığımız Nagatomo her hafta üstüne koyarak devam ediyor.Çabuk ve akıllı. 7- Fernando Muslera artık alternatifsiz değil. Carrasso dikkatli ve kendinden emindi.Hiç de külübede pas tutmuş gibi gözükmedi.Muslera kötü oynadığında Carrasso daha çok dakika almalı.
 
SONUÇ olarak G.Saray çok zayıf bir rakibi ilk devredeki Rodrigues, Gomis ikilisiyle çözdü ve farka ulaştı ama futbol olarak yine tatmin etmedi.
Devamını Oku