Yeni nesil sponsorluk

Sponsorlukta yeni bir felsefe oturmaya başladı. Bir takımın formasına para verip sponsor olmak dışında artık sosyal sorumluluk bilinciyle bu adımlar atılıyor. Son olarak Barcelona'ya sponsor olan Koç Holding, bir yandan da sosyal...

Sponsorlukta yeni bir felsefe oturmaya başladı. Bir takımın formasına para verip sponsor olmak dışında artık sosyal sorumluluk bilinciyle bu adımlar atılıyor. Son olarak Barcelona'ya sponsor olan Koç Holding, bir yandan da sosyal fayda sağlayacağına inandığı 'çocuk obezitesine' karşı savaş açmış durumda.

Beko'nun, Barcelona Futbol Kulübü'nün (FCB) ana ve antrenman sponsoru olmasının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, toplumsal fayda konusunda Beko ve Barcelona'nın benzer değerler taşıdığını belirtti.

Koç, gerek İspanya'daki bilinirlikleri ve pazar payı gerekse de dünya çapındaki bilinirliklerinin oldukça arttığını kaydederek, şu değerlendirmelerde bulundu:
"Yeni nesil sponsorluk anlaşması yaptık. İlk yaptığımız anlaşmada o zamana kadar Barcelona kola reklam almıyordu. İlk kola giren biz olduk. Bugün geldiğimiz noktada daha fazla görmeye başlayacağımız bir unsur; sahadaki formayla antrenmanın ayrı pazarlanması.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şeffaf ve güçlü Devlet AŞ 19 Kasım 2018 | 4.540 Okunma Fakir ülke zengin ülke farkına dair 18 Kasım 2018 | 5.884 Okunma Türkiye’nin kadın gücü 16 Kasım 2018 | 4.195 Okunma 2023 için yap-kirala-devret modeli 15 Kasım 2018 | 4.724 Okunma Gençler 1 günü 34 saat hissediyor 14 Kasım 2018 | 5.223 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar