Yılmaz Özdil haberin olsun, bizim mahalledeki komşuların durumu pek iyi değil

Bunca yıl AKP iktidarının Atatürkçü-laik kesimin insanlarında bir tahribat yapacağı, bu tahribatın da özelikle beyinlerinde olacağı tahmin edilebilirdi.

Nitekim hem kendi gözlemlerimden hem de Yılmaz Özdil’in okuyucu kitlesinin davranış biçiminden çoğumuzun yavaş yavaş kafaları sıyırmaya doğru gittiğimizi görüyordum.
Yılmaz Özdil kardeşim acaba bundan haberdar mı, acaba kendi okuyucu kitlesinin yavaş yavaş delirmeye başladığını biliyor mu?
Ben hariç çoğu yazar kendi okuyucularının bu duruma gelmesinden hoşlanmaz.
Mizah yazılarımı hoşlanarak okuyanların en az benim kadar kafayı yemiş olduklarını düşündüğümden ben buna alışığım. Hatta biraz daha delirseler daha da iyi olacak gibi hissediyorum. Deli deliyi iyi anlar ya, onların ne kadar saçmalasam dahi beni anlayacakları güvencesi ile yazıyorum mizahı.

***

Gelelim neden Yılmaz Özdil okuyucuları için böyle konuştuğuma.
Özdil bayramın başlangıcında bir yazı yazdı.
Son kontrol ettiğimde bu yazı 2002 kez paylaşılmıştı.
"Kim bilir ne kadar derin düşünceler var, yine ne ustalıklar sergilemiştir Özdil" diye düşünüyor değil mi insan bu paylaşım sayısını görünce.
Peki o zaman gelin bu 2002 kez paylaşılan yazıyı birlikte okuyalım.
4 haziran 2009 tarihli yazı  ‘Mutlu Bayramlar’ başlıklı..
"Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden mutlu bayramlar cümleten."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Size bu kötü haberi nasıl vereceğimi bilemiyorum ama... 16 Haziran 2019 | 4.017 Okunma Derin düşünceler 15 Haziran 2019 | 2.209 Okunma Umarım İmamoğlu tek bir oy farkı ile kaybetmez 14 Haziran 2019 | 3.516 Okunma Bu Oray dağ gibi adamdı şimdi böyle neden dibe vurdu bilmem 13 Haziran 2019 | 3.329 Okunma Tartışmayı İsmail'in yönetmesi büyük bir komplodur 12 Haziran 2019 | 10.360 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar