Umarım İmamoğlu tek bir oy farkı ile kaybetmez

23 Haziran'da sonuçlar alındığında İmamoğlu'nun tek bir oy farkı ile kaybettiği anlaşılırsa bunun bende yaratacağı travmayı nasıl atlatacağım belli değil.

Hayır, bu olduğu takdirde itirazlar olacağından ve korkulu rüyam hatta bir keresinde yatağımın başında durmakta olan walker'ı kendisi sandığım Ali İhsan Yavuz tekrar ekranlarda görülmeye başlayacağından bile değil bu korkum. Ali İhsan Yavuz’u üst üste iki basın toplantısında daha görmenin beni şiddetli ve belki de hiç atlatamayacağım varoluşsal bir krize sokacağını biliyorum ama bu defaki korkum çok daha başka bir konudan kaynaklanıyor.

***

Ayın 16’sında yani daha yapılmadan yılın olayı haline getirilmiş ve pazara kadar Fatih Portakal’ın elinden bir ‘kaza’ çıkmadığı takdirde, yani o güne kadar yaşarsa İsmail Küçükkaya’nın yöneteceği tartışma günü ülkeden ayrılıyorum ve Washington-New York hattına dönüyorum.
Burada hiçbir şey hakkında yazılar yazdığıma bakmayın ben gizlice ABD yönetiminde ne olup bittiğini çok yakından izliyorum. Elimde gizli ve hassas bilgiler var ve bunları kimseye anlatmamanın ve yazmamamın bana verdiği nihilisttik hazzı yaşıyorum. Orada da takibim sürecek ama sizlere çaktırmayacağım.
Tartışma başladığında havada olacağım. Tahmin ediyorum ki Newfoundland civarında olurum o saatte. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sıcak Bölge'den panik notları-100 (Bir dönem biterken hesaplaşma) 14 Temmuz 2020 | 107 Okunma Sıcak Bölge'den panik notları-99 (Gotik topluma bilimsel açıklama) 13 Temmuz 2020 | 1.753 Okunma Sıcak Bölge'den panik notları-98 (Bir komplo gerçekten var galiba) 12 Temmuz 2020 | 713 Okunma Sıcak Bölge'den panik notları-97 (Seyircisiz maçlara canlılık katma) 11 Temmuz 2020 | 1.680 Okunma Sıcak Bölge'den panik notları-96 (Eylülde okulların açılması) 10 Temmuz 2020 | 1.634 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum