Üçlü kokteyl ve Epstein'in hücrede ölümü

Beyaz Saray'dan İngiltere Kraliyet Ailesi'ne güçlü bağlantıları olan milyarder Jeffrey Epstein bir buçuk ay önce özel uçağı ile indiği havalimanında küçük yaştaki çocukların seks ticaretini yapma suçlamasıyla gözaltına alınmıştı.

Büyük paraları ve güçlü avukatları harekete geçirmesine rağmen kefaletle hapisten çıkma talebi de ret edildi.

Savcılığın onun hakkında hazırladığı iddianameye göre istenilecek cezaya bakıldığında onun bir daha hapisten çıkıp olağanüstü lüks ile dolu olan yaşamına, pahalı evlerine geri dönebilmesi mümkün gözükmüyordu.

Sonunda bu milyarder işadamı New York'taki Manhattan güney bölgesindeki hücresinde ölü bulundu. Hücrenin bulunduğu bu bölgeye biz Türk gazeteciler çok aşinayız çünkü Hakan Atilla davası buradaki mahkemede görülmüştü o da bu hapishanenin bir hücresinde kaldı bir süre.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu meseleyi sadece Dilek İmamoğlu çözebilir 21 Ağustos 2019 | 2.837 Okunma Cinsel çekim 20 Ağustos 2019 | 983 Okunma Venedik Bienali'nde keşke bizi sergileselerdi 19 Ağustos 2019 | 169 Okunma Son yıllarda okuduğum en güzel, en mutluluk verici haber buydu 18 Ağustos 2019 | 295 Okunma Türk yemeğinin global yükselişi kahvaltıyla başlayabilir 17 Ağustos 2019 | 2.705 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar