Karımın önünde az daha rezil oluyordum

Ne olduğunu anlatmadan önce hınzır arkadaşlarıma bir küçük uyarı getirmek istiyorum...

"Sen karının önünde daima, evlendiğin günden beri rezildin dolayısıyla başlıktaki ‘az daha’ gereksiz olmuş" türünden yazılar yazıp aranızda sohbetler yapmayı düşünüyorsanız buna gerek yok ve haklı olsanız dahi hepinizi de kınadığımı bilmeniz gerekiyor.
Bu anlatacağı bayağı kritik ve büyük rezalet kategorisine girebilecek bir gelişmeydi. 
Olaya girmeden önce bana yakışmayan bir şey yapacağım ve ciddi bir şeyler de yazacağım.

***

Ciddi yazmakta kapasitem zaten ancak çok kısa yazıya yeter o yüzden korkmayın bu bölüm kısa sürecek sonra hemen konuya gireceğim.
Yaşlanmanın iyi bir yönü zaten yok ama bence en kötü yanlarında bir tanesi de küçük tuvaletinizin ne zaman ne kadar büyüklükte geleceğinin ve dahası bunu ne kadar tutabileceğinizin de hiç  belli olmaması.
Örneğin diyelim ki ’Nietzsche ve hayatın anlamı’ konulu bir konuşma hazırladınız ve bu konuda aydınlanma ateşiyle yanan kitleler salonu doldurdu.
Siz de konuşmanıza başladınız. Daha "Niet..." demeden tuvalete gitmek sizin hayatınızın en anlamlı konusu haline gelebilir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'nin ebedi sorunlarına yeni eklenen unsur 19 Mayıs 2019 | 1.324 Okunma Ameliyat 18 Mayıs 2019 | 1.744 Okunma Babamın ağzı 17 Mayıs 2019 | 1.753 Okunma Karımın önünde az daha rezil oluyordum 16 Mayıs 2019 | 2.239 Okunma Minik kuş 13 Mayıs 2019 | 3.029 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar