İstanbul Havalimanı ilk deneyim

Bugün Türk insanını Game of Thrones'ı seyredenler ve seyretmeyenler diye ikiye ayırabilirsiniz. Ayrıca bir başka ayrım Atatürk Havalimanı'nı özleyenler ile özlemeyenler arasında da yapılabilir...

Ben Ertuğrul Özkök gibi Atatürk Havalimanı nostaljisi yaşayanlardanım.

Ama ne yapacaksınız kapanmış havalimanına indirilmek için ısrarcı olamayacağıma göre ilk yeni havalimanı deneyimimi mecburen geçen salı sabahı yaşadım.

İzlenimlerim şöyle:

***

Baştan hemen şunu söyleyeyim, bu konuda 'on the record' olabilirim çünkü kendimden eminim. Bu havalimanının diz ameliyatı olmak için Türkiye’ye gelmiş olan yolcular düşünülerek inşa edilmediği kesindir. Hatta onların ölmesi bile amaçlanmış olabilir.

Uçaktan çıktıktan sonra sakat dizinizle kendinizi zorlayarak çıkışa yürümeye çalışanız dört-beş saat sonra kapıya vardığınızda aslında bir ameliyatla kurtulması mümkün olan bacağınızı kesmek zorunda kalacaklarını bile bir ihtimal.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehter nihayet sustu 25 Haziran 2019 | 4.325 Okunma Keşke bu seçim de iptal olsa 24 Haziran 2019 | 6.807 Okunma O gece bir felaket oldu 22 Haziran 2019 | 2.822 Okunma Azınlığın durumu 20 Haziran 2019 | 2.890 Okunma Aile fotoğrafında eksik kalan 19 Haziran 2019 | 2.222 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar