Futbol dünyasının birinci baronu

Rıdvan Dilmen futbol dünyasını hayli karıştıran açıklamalarını NTV ekranından yaptı ve bu dünyanın bilinen birçok ismini FETÖ'cü olmakla suçladı. Suçlananlardan bir bölümü cevap verdiler bir bölümü ise sessiz kalmayı tercih etti.

Rıdvan Dilmen futbol dünyasını hayli karıştıran açıklamalarını NTV ekranından yaptı ve bu dünyanın bilinen birçok ismini FETÖ’cü olmakla suçladı.

Suçlananlardan bir bölümü cevap verdiler bir bölümü ise sessiz kalmayı tercih etti. İşin ilginci kendi spor şefinin adı verilmesine rağmen Hürriyet gazetesinden kurumsal temsil yetkisi olan bir kişiden henüz bir cevap olmamasıdır.

Bu konu yeni gelişmelere açık ve kamuoyu tarafından ilgiyle takip edileceği de kesindir.

*

Bu ilgiyi hissettiğimden ve çok da reyting alacağını düşündüğümden bir tartışma programında sadece bu konunun konuklar ile tartışılmasını bekledim.

Açıkça söyleyeyim konuyu iyi bildiğine emin olduğum Fatih Altaylı bu işi yaptığı takdirde Türkiye’nin gündemini belirleyeceğine eminim ben, ama o da bugüne kadar bu işe girmedi. Bir bildiği muhakkak vardır elbette.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Philip Roth ve hayatla yüzleşme 20 Ekim 2020 | 128 Okunma Stoklanan o aşılar nerede kullanılacak 18 Ekim 2020 | 441 Okunma Her düzeyde normalleşme tehlikeliymiş bu belli oldu 17 Ekim 2020 | 299 Okunma Fikri Hür Vicdanı Hür 16 Ekim 2020 | 235 Okunma Atatürk Ankara'yı neden başkent yapmıştı? 14 Ekim 2020 | 373 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar