Doktoruma 'YSK gerekçeli kararından önce erken gitmeme izin ver' diye yalvardım

İster kriz, isterse darbe isterse de doğal afet olsun uzun aradan sonra ülkeye her geldiğimde mutlu olmuşumdur. İnsanın vatanı kalbindedir ve anılarınız, küçük şeyler size o vatanı mutlu yaşatır...

Ancak bu defa ameliyatımı yapan doktoruma "Beni lütfen erken gönder" diye yalvardım.
YSK’nın gerekçeli kararı yayınlanmadan ve bu tartışılmaya başlamadan önce gitmem lazımdı.
YSK’nın adı bile içimi karartmaya yetiyor. Bir de gerekçeli kararını ve bunun tartışılmasını izlemeyi kaldıramayacağımı hissettiğimden bir an önce gitmem gerekiyordu.
Biliyorum ilk yurtdışına çıktığımda olduğu gibi telefon bağlamak için bile bir hafta beklediğimiz günlerde değiliz artık her yerden televizyon kanallarını izlemek imkanı var. Ama oradayken kendinizi soyutlayıp, kulağınızı biraz tıkabiliyorsunuz. Eğer başarabilir ve erken dönebilirsem YSK’nın gerekçeli kararı tartışılmaya başlandığında orada ben sürekli ‘Food Channel’i seyredeceğim ve başka bir şey de açmayacağım.

***

İşi bunu okumak olanlar dışında bu gerekçeli kararı baştan sona altını çizerek okumaya gönüllü girişecekler de olacaktır mutlaka. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'nin dünya sistemine büyük isyanı 22 Temmuz 2019 | 3.703 Okunma Testosteron komplosu 20 Temmuz 2019 | 16 Okunma Başkan Trump Türkiye'ye yaptırımdan vazgeçme hakkını kullanabilecek mi? 18 Temmuz 2019 | 4.176 Okunma Amerika'nın global hakim düzenine Washington'un 'Türkiye tehdidi' algısı 17 Temmuz 2019 | 3.079 Okunma Washington, Türkiye işaretlerini okumaya çalışıyor.. Bugün (salı) ABD Senatosu'nda önemli bir gün 16 Temmuz 2019 | 2.500 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar