Bu meseleyi sadece Dilek İmamoğlu çözebilir

Kimsenin aile hayatına karışmam, kendiminkine de karışılmasını istemem. Bu alan kurallarını kendimizin koyabildiği ender yaşam alanından bir tanesidir.

Gerçi Ekrem İmamoğlu gibi kamuoyunun sahip çıktığı ve birçok beklentisinin oluştuğu türden siyasetçilerin aile yaşamını doğru bildikleri şekilde sürdürmelerinin yanlış sonuçlara yol açabileceği düşüncesi de tartışılıyor son günlerde. İstanbul'da sel yaşandığı gün İmamoğlu'nun ailesiyle birlikte tatilde olmasından yola çıkılarak söyleniyor bu laflar.

***

Uzaktan izlediğim kadarıyla İmamoğlu ailesinin tam anlamıyla tipik bir Beyaz Türk ailesi olduğunu görüyorum. Aileyi bu yüzden kendime yakın buluyorum, hayatı benzer duygularla yaşamaya çalışıyormuşuz gibi bir duygu oluştu içimde. Bu yüzden Ekrem Bey'e de yönelik sıcak duygular taşıyorum, onun iş hayatıyla evlilik yaşamı arasında denge kurma mücadelesini saygıyla ve onu tamamen anlayarak takip ediyorum. Ekrem Bey'in inançlı insanlara, farklı düşünenlere yaklaşımı da, eşiyle ilişkisi de Beyaz Türk'e özgü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Twitter Jürisi' 01 Ekim 2020 | 292 Okunma Çevremizdeki olaylar 100 yıl önce planlanmıştı (bir gizli tarih denemesi) 30 Eylül 2020 | 839 Okunma Futbol dünyasının birinci baronu 29 Eylül 2020 | 649 Okunma Bunu bence AK Partili felsefeciler açıklamalı 27 Eylül 2020 | 538 Okunma Aşı çalışmalarında gelinen kritik aşama 26 Eylül 2020 | 258 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar