Bu meseleyi sadece Dilek İmamoğlu çözebilir

Kimsenin aile hayatına karışmam, kendiminkine de karışılmasını istemem. Bu alan kurallarını kendimizin koyabildiği ender yaşam alanından bir tanesidir.

Gerçi Ekrem İmamoğlu gibi kamuoyunun sahip çıktığı ve birçok beklentisinin oluştuğu türden siyasetçilerin aile yaşamını doğru bildikleri şekilde sürdürmelerinin yanlış sonuçlara yol açabileceği düşüncesi de tartışılıyor son günlerde. İstanbul'da sel yaşandığı gün İmamoğlu'nun ailesiyle birlikte tatilde olmasından yola çıkılarak söyleniyor bu laflar.

***

Uzaktan izlediğim kadarıyla İmamoğlu ailesinin tam anlamıyla tipik bir Beyaz Türk ailesi olduğunu görüyorum. Aileyi bu yüzden kendime yakın buluyorum, hayatı benzer duygularla yaşamaya çalışıyormuşuz gibi bir duygu oluştu içimde. Bu yüzden Ekrem Bey'e de yönelik sıcak duygular taşıyorum, onun iş hayatıyla evlilik yaşamı arasında denge kurma mücadelesini saygıyla ve onu tamamen anlayarak takip ediyorum. Ekrem Bey'in inançlı insanlara, farklı düşünenlere yaklaşımı da, eşiyle ilişkisi de Beyaz Türk'e özgü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bugün yazacağımı söylemiştim ama 20 Eylül 2019 | 2.776 Okunma Firends dizisini anlamak 19 Eylül 2019 | 2.465 Okunma Abdurrahman Dilipak bunun yanına yaklaşamaz bile 18 Eylül 2019 | 5.257 Okunma Yaşlılık depresyonu 17 Eylül 2019 | 2.456 Okunma Dedikodu yazmak 16 Eylül 2019 | 2.625 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar