Azınlığın durumu

Cumhurbaşkanı dediğine göre mutlaka doğrudur bir 'azgın azınlık' vardır herhalde bu ülkede bir yerlerde. Bunlar ne yaparlar, nasıl azarlar, azınca nargile kafeye filan giderler mi hiç bilemiyorum.

Bu azgınları bulmak girişiminiz olursa size yardımcı olmak için şunu öneririm: Aleyna Tilki’nin mayolu fotoğraflarına bakıp da bundan bahsederken ‘cesur bikini’ kavramını kullananları bulursanız bilin ki azgın denilenler onlar olmalı bence.

***

Dediğim gibi Cumhurbaşkanı boşuna konuşmaz. Eğer azgın azınlık diyorsa bunlar artık bir beka sorunu da olmaya yaklaşmış olmalılar.
Ancak ben bugün bir başka azınlıktan bahsetmeliyim. Ben bu azgınları yakından tanımıyorum ama ben ‘azamayan azınlığın’ olduğunu çok iyi biliyorum.
Babam ve ben bu azınlığın bir parçasıyız.
Bizler sadece çay içerek mutlu olamıyoruz. Keyifle rakı da içmeye bayılırız. Babamda sürekli olarak, bende de arada bir, tütün mutluluğumuz da var. Kadınların bulunmadığı ortamlardan hiç hoşlanmayız. Sadece erkeklerin bulunduğu yerler bize özellikle itici gelir. Erkeklerin ancak kadınların sağlayabileceği terbiye edici tavır eğitimine ihtiyaçları olduğunu biliriz. 

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'nin dünya sistemine büyük isyanı 22 Temmuz 2019 | 3.632 Okunma Testosteron komplosu 20 Temmuz 2019 | 10 Okunma Başkan Trump Türkiye'ye yaptırımdan vazgeçme hakkını kullanabilecek mi? 18 Temmuz 2019 | 4.176 Okunma Amerika'nın global hakim düzenine Washington'un 'Türkiye tehdidi' algısı 17 Temmuz 2019 | 3.078 Okunma Washington, Türkiye işaretlerini okumaya çalışıyor.. Bugün (salı) ABD Senatosu'nda önemli bir gün 16 Temmuz 2019 | 2.499 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar