ABD'den Türkiye'ye yeni tehdit: İnsan Gübreleme

Türkiye'ye yönelik olarak neredeyse her gün yeni bir tehdit oluşturan Amerika bu defa ülkemizin sonunu getirebilecek bir adım attı. ABD'nin Washington eyaletinde 'insan gübreleme' adı verilen bir yöntem geliştirildi...

Ölülerin hızla toprağa dönüştürüldüğü bir yöntemle cesetlerin imhasına izin veren tasarı eyaletin valisi tarafından imzalanıp yasa oldu.
Bu yeni yöntemde ceset hızla gübre olup toprağa karışıyor.
Aslında bu sonuca ulaşmak için fazla beklemeye gerek yok işi bu şekilde hızlandırmak belki doğrudur. 
Gerçi cesetlerin büyük ihtimalle vakitten bol bir şeyleri yok ama neden beklenilsin ki sonuca daha çabuk varmak iyidir. Genellikle lüzumsuz gelişmelerin yaşandığı Washington Eyaleti'ni bu başarıları nedeniyle tebrik ederim.

***

94 yaşındaki babam bir ihtimal bir gün ölebileceğini düşündüğünden bir süredir tören yapılmadan direkt ve hızla gömülmek yollarını araştırıyor.
Bir ara benim felaketime yol açabilecek bir yöntem de bulmuştu.
Yabancı bir ceset yakma firmasıyla anlaşma imzaladı ve bana da imza attırdı. Anlaşmayı okumadan imzaladığımdan bunun bana o gün geldiğinde hayli pahalıya patlayacağını görmemişim. 
Size şöyle anlatayım meseleyi eğer bu yöntem uygulansaydı babamın cesedi tarihe geçmiş en pahalı ceset olacaktı. Firavunlar bile daha ucuza gömülmüşlerdir. 
Bu imzanın tek bir faydası oldu. Babam bir süre kadınlara kendisinin Budist olduğunu ve ölünce de yakılacağını anlatarak onları tavlamaya çalıştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Günde kaç adım atmak gerekiyor? 22 Ocak 2020 | 2.620 Okunma Mutfağın arka sokaklarından hepimize bir insanlık dersi 19 Ocak 2020 | 305 Okunma Tecrübeli casusu kızdıracak bir yanlış yaptım 18 Ocak 2020 | 2.823 Okunma Ahmet Hakan'a bir hatırlatma 17 Ocak 2020 | 3.833 Okunma Yaşanmış müthiş bir casusluk olayı 16 Ocak 2020 | 3.987 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar