Sayın Ahmet Davutoğlu’ndan müthiş tespitler!

TRT’de meslektaşımız Nasuhi Güngör’e misafir olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bir husustaki mesajları özellikle dikkatimi çekti. En önemli mevzu; “omurga...

TRT’de meslektaşımız Nasuhi Güngör’e misafir olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bir husustaki mesajları özellikle dikkatimi çekti.

En önemli mevzu; “omurga meselesi”, “adamlık” meselesi, “delikanlılık”meselesi.

Sayın Başbakan’ın şu sözlerini lütfen dikkatle okuyunuz:

-Bu süreç bazılarının kişilik yapılarını net bir şekilde görebilmemiz açısından da faydalı oldu. 

Benimle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan arasında‘hükümet kurma sürecine ilişkin görüş ayrılığı olduğu yönünde” iddialarda bulundular.

Bunu kim yapmış olursa olsun hem gerçekten uzak hem de çok kötü bir oyunun içinde. 

Bazıları beni tahrik etmek veya bazı vehimleri üzerime salmak için, ‘Kongre kaygısıyla koalisyon kurmak istiyor, Cumhurbaşkanı ise seçime gitmek istiyor” gibi ifadeler kullanıyor. 

Bunlar samimiyetsiz tavırlardır.

Hayatını ‘maske’ takmakla ve değişik konjonktürlerde, değişik güç çevrelerine yaranmakla geçiren insanların akıbetlerine bakın; hiçbir şey olmamışlardır ama ihtirasların ve  bir takım hesapların dışında kalarak kendi doğrularıyla hareket eden ilkeli insanlar ise bir dönem ithama, töhmete maruz kalsalar da mutlaka gerçek yüzleriyle tarih sahnesinde hep hayırla anılırlar.” 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hilm 24 Şubat 2019 | 3.682 Okunma Yerel seçimler, ittifaklar, ev hanımları ve esnaflar… 14 Aralık 2018 | 8.994 Okunma Hadi gel “özümüze” geri dönelim!.. 02 Eylül 2018 | 8.312 Okunma  'Bize Madik Attılar!' 31 Ağustos 2018 | 7.702 Okunma Piknik Alanları Niçin Kirli?.. 28 Ağustos 2018 | 7.397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar