Hedef, CHP ile koalisyona zorlamak!

Ankara’da Cumhuriyet tarihinin en kanlı terör eylemini gerçekleştirtenler neyi hedeflediler? Suruç saldırısıyla neyi hedefledilerse onu! O gün… Bu hedefi ortaya koyduğumuz yazımızda şu ifadelere yer...

Ankara’da Cumhuriyet tarihinin en kanlı terör eylemini gerçekleştirtenler neyi hedeflediler?

Suruç saldırısıyla neyi hedefledilerse onu!

O gün…

Bu hedefi ortaya koyduğumuz yazımızda şu ifadelere yer vermiştik:

-----Şanlıurfa-Suruç’ta korkunç patlama, büyük tezgâh...

Oyun çok büyük; Türkler ve Kürtler, bütün Anadolu hedefte!..

Çeşitli yazılarımızda ve canlı yayınlarda, AK Parti’nin “Büyük Koalisyon”denilen “oyun”a getirilmek istendiğini, bunun için korkunç “olayların”tezgâhlanmasının kuvvetle muhtemel olduğunu belirtmiştik.

Türkiye, “IŞİD”e, (diğer terör örgütleri gibi) şiddetle karşı olduğunu her vesileyle ortaya koydu, bu karanlık yapıyı “terör örgütü” olarak ilan eden ilk ülke oldu, son günlerde de sınır güvenliğini temin açısından attığı kararlı adımları daha da güçlendirdi.

Bütün bunlara rağmen, Türkiye’yi “terör örgütüne destek veren” bir ülke olarak göstermek için dünya çapındaki kara propaganda devam etti.

Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak için elinden geleni ardına koymadı “Üst Akıl” ittifakı!

Bayramdan hemen sonra, koalisyon görüşmelerinde dananın kuyruğunun kopmasından hemen önce, böylesine büyük bir olay...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hilm 24 Şubat 2019 | 3.768 Okunma Yerel seçimler, ittifaklar, ev hanımları ve esnaflar… 14 Aralık 2018 | 9.033 Okunma Hadi gel “özümüze” geri dönelim!.. 02 Eylül 2018 | 8.354 Okunma  'Bize Madik Attılar!' 31 Ağustos 2018 | 7.737 Okunma Piknik Alanları Niçin Kirli?.. 28 Ağustos 2018 | 7.425 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar