AK Partililere “Birlik ve Beraberlik” çağrısı!

İzliyorsunuz;  Yerli otomobilden Kıbrıs’a su götürmeye, 3. Havalimanı’ndan uzaya uydu göndermeye kadar nerede bir “milli” hamle varsa karalanıyor, yıpratılıyor, yok edilmeye...

İzliyorsunuz; 

Yerli otomobilden Kıbrıs’a su götürmeye, 3. Havalimanı’ndan uzaya uydu göndermeye kadar nerede bir “milli” hamle varsa karalanıyor, yıpratılıyor, yok edilmeye çalışılıyor.

Baas-PKK-IŞİD ortak yapımı “Ankara Garı” patlamalarının “seçimleri etkilemek” yani AK Parti’yi çökertip terör örgütünün partisine güç kazandırmak için yapıldığı da ortada, AK Parti’ye uzak bazı terör uzmanları bile bu gerçeği teslim ediyor.

Hedef belli…

Bugünlerde “yeni uygulamasıyla” bir 28 Şubat sürecinin hazırlıklarına şahitlik ediyoruz.

Hedeflerine ulaşabilirlerse Türkiye’yi “Baas Suriyesi”ne döndürecekler!..

Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında Türkiye’yi hedef alan bu operasyon “başarıya” ulaşırsa, bizler, Allah’ın izniyle 28 Şubat sürecinde olduğu gibi dâvâmızdan zerre taviz vermeksizin mücadele eder, milletin hakkını hukukunu savunmak için başımızı taşın altına yine koyarız.

Lâkin endişemiz odur ki; 28 Şubat sürecindeki o idealist, dinamik, cefakar, vefakâr gençliği bulmakta zorlanabiliriz!..

“Zulme karşı el ele” mitingi gibi milyonlarca vatanseverin büyük riskler alarak katıldığı eylemler bir daha gerçekleştirilebilir mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hilm 24 Şubat 2019 | 3.768 Okunma Yerel seçimler, ittifaklar, ev hanımları ve esnaflar… 14 Aralık 2018 | 9.033 Okunma Hadi gel “özümüze” geri dönelim!.. 02 Eylül 2018 | 8.354 Okunma  'Bize Madik Attılar!' 31 Ağustos 2018 | 7.737 Okunma Piknik Alanları Niçin Kirli?.. 28 Ağustos 2018 | 7.425 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar