1 Kasım’a giderken… Berat Albayrak…

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Sayın Ahmet Davutoğlu’nu “uyarmak”gerektiğinde hiç geri durmadık. “Kardeşlik hukuku”nun gereğini her durumda ifa ettik. Liberali, paralelcisi, dincisi, dinsizi Sayın...

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Sayın Ahmet Davutoğlu’nu “uyarmak”gerektiğinde hiç geri durmadık.

“Kardeşlik hukuku”nun gereğini her durumda ifa ettik.

Liberali, paralelcisi, dincisi, dinsizi Sayın Erdoğan’ın karşısında el pençe divan durur, yanlışına “alkış” tutarken, bu kardeşiniz, kişisel çıkar hesabını aklının ucundan geçirmeksizin gerekeni yapmıştır.

“Uyarı” mahiyetindeki yazılarımızı bir araya getirsek, hayli hacimli bir kitap olur.

Hele, “yanlışlara” işaret ettiğimiz dönemlerde, kimlerin Sayın Erdoğan’ı, AK Parti’yi nasıl göklere çıkarttığını ve bu sayede hangi “dünyevi” kazanımlara ulaştığını da işin içine katsak, çok ses getiren, ortalığı sallayan bir kitap olur.

Evet, biz vaktinde söyleyeceğimizi söyledik. Uyarmanın faydalı olduğu dönemlerde gereğini yerine getirdik.

Bugün ise, 1 Kasım’a kadar, hedef belli, hassasiyetler bine katlanmalı!..

Bakıyoruz, nerede namussuz, şerefsiz, alçak, satılmış grup-kişi varsa, Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında Türkiye’ye saldırıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hilm 24 Şubat 2019 | 3.768 Okunma Yerel seçimler, ittifaklar, ev hanımları ve esnaflar… 14 Aralık 2018 | 9.032 Okunma Hadi gel “özümüze” geri dönelim!.. 02 Eylül 2018 | 8.354 Okunma  'Bize Madik Attılar!' 31 Ağustos 2018 | 7.737 Okunma Piknik Alanları Niçin Kirli?.. 28 Ağustos 2018 | 7.425 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar