Türkiye düşmanlarının hedefi

Çok şükür güzel bir ülkede yaşıyoruz. Memleketimizin her bir yöresi değişik güzelliklere sahiptir. Tarihi ve doğal harikalarla donatılmışız.İklimi hoş; insanlarımız sıcak...

Çok şükür güzel bir ülkede yaşıyoruz. Memleketimizin her bir yöresi değişik güzelliklere sahiptir. Tarihi ve doğal harikalarla donatılmışız.

İklimi hoş; insanlarımız sıcak, çalışkan ve inançlıdır.

Yer altı ve yer üstü zenginliklerimiz mevcut. 80 milyon nüfusumuzun hepsini doyuracak yiyecekler topraklarımızdan fışkırıyor. Hayvancılığımızın durumu bazı problemlere rağmen fena değil.

Ülkemiz dünyanın belki de en kritik, en stratejik geçiş yerinde bulunuyor. Asya ile Avrupa, Güney ile Kuzey, Doğu ile Batı arasında köprüyüz. Ortadoğu ülkeleri ile Balkanlar arasındayız. Hıristiyan ve Müslüman devletlerin ortasındayız. 

Değişik kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmışız. Halen de değişik dinden, mezhepten, kavimden, dilden insanlarımız bir arada kardeşçe, sulh içinde yaşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnsan olmak böyle de 09 Kasım 2019 | 64 Okunma İnsan olmak 02 Kasım 2019 | 121 Okunma Beynimiz hayranlık uyandırıyor 26 Ekim 2019 | 142 Okunma Aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele nasıl olmalıdır? 19 Ekim 2019 | 65 Okunma Mutluluk için ne yapmalı? 12 Ekim 2019 | 86 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar