Toplumsal cinsiyet ve solucan

Geçen hafta Akit TV’nin başarılı sunucusu Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Söz Meydanı programında yine aile kurumuna yönelik tehditleri ve toplumsal cinsiyet adı altında ülkemiz genç neslinde...

Geçen hafta Akit TV’nin başarılı sunucusu Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Söz Meydanı programında yine aile kurumuna yönelik tehditleri ve toplumsal cinsiyet adı altında ülkemiz genç neslinde eşcinselliği yaygınlaştırma operasyonunu konuştuk.

Yıllardır ruh sağlığı alanında çalışmama rağmen toplumsal cinsiyet kavramını bir türlü benimseyemediğimi ve zihnimde bir yerlere yerleştiremediğimi söylemeliyim. Öyle ya yaratılışta ya erkek veya dişi vardır. Elbette bazı değişik yaratılışta insanlar olabilecektir. Ancak bunları genelleştirmek de ne?

Şimdi sanki bir üçüncü cinsiyet varmış gibi sınıflandırmalar yapılmakta ve bunun tercih olduğu iddia edilmektedir. Bu kişilerin sesleri de maalesef yüksek çıkmaktadır.

Son zamanlarda bu toplumsal cinsiyet taraftarları doğada da benzer durumların olduğunu söylemekteler. Ancak bu doğru değildi ve verdikleri bir örnekleri de yoktu. Şimdilerde bakıyorum solucanı bayrak yapıyorlar. Acaba solucan, dedikleri gibi eşcinsel bir yaratık mıdır, ondan söz etmek istiyorum.

Aslında solucan son derece faydalı bir sürüngen. Yararlarının birkaçından söz edelim: 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul Sözleşmesi fesih edilmeli ve uzantısı 6284 Sayılı Yasa yürürlükten kaldırılmalıdır 22 Şubat 2020 | 271 Okunma Matematik dâhisi arılar 15 Şubat 2020 | 152 Okunma Yine 6284 nolu yasa: Anayasa Mahkemesi’nden “Hak İhlâli” kararı 01 Şubat 2020 | 131 Okunma 6284 sayılı yasanın mimarından itiraf! 25 Ocak 2020 | 218 Okunma Beyanı esas olunca 18 Ocak 2020 | 169 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar