Fonlanan dernekler ve kaos planları

Bazı dernek ve medya kuruluşlarının ülkemize düşman dış güçlerce fonlandığı ortaya çıktı. Biraz bekledim ki ‘utanç verici ve rezalet haber’ dolayısıyla yer yerinden oynayacak...

Bazı dernek ve medya kuruluşlarının ülkemize düşman dış güçlerce fonlandığı ortaya çıktı. Biraz bekledim ki ‘utanç verici ve rezalet haber’ dolayısıyla yer yerinden oynayacak zannettiğimden. Fakat geçiştirildi ve fonlananlar pişkince davrandılar. Çünkü ABD merkezli vakfın fonlamasının sebebi elbette ülkemizde kaos çıkarmak ve yıkıcı faaliyetlerde bulunmak. Çünkü atalarımızın dediği gibi, “Elin parasını yiyen elin kılıcını sallar”dı.

Fonlanan kuruluşlara bakıldığında Türkiye düşmanı her türlü medya ve seslerin olduğu görülmektedir. PKK’ya methiye yazıp ülkemizi teröristlikle suçlamaya kadar vardıranlar mı dersiniz, FETÖ’cü veya başka rezillikler mi hepsi mevcut.

Fonlanan derneklerin arasında mor çatı ve benzeri kadın kuruluşlarının da olduğu görülmektedir. Bu yapılara 2 milyon dolarlık bir yardım yapıldığı anlaşılmaktadır. Şimdi bu derneklerin amaçlarına bakarsak niyetlerinin nasıl ülkemizin birliğini ve aile yapımızı bozmak olduğunu görürüz:

• Evlilik içinde tecavüz suçlamasıyla kocaya ağır hapis cezaları...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Heykel mi, kamu hizmeti mi? 16 Ekim 2021 | 86 Okunma Zulmün böylesi 02 Ekim 2021 | 165 Okunma Üniversitelerimizin halleri 25 Eylül 2021 | 225 Okunma Olaylara ibretle bakmalı 18 Eylül 2021 | 98 Okunma Oruç diyeti yaygınlaşıyor 11 Eylül 2021 | 307 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar