Yazılmamak kaydıyla...

Neredeyse bir ömür kadar; elli altı yıldır haber peşinde koşan ve bugün bile meslekteki ilk günkü heyecanını yaşayan, bu heyecanı da köşesine, satırlarına ve okurlarına cömertçe sunan bir gazeteci Yavuz Donat.

Yavuz Donat (ağabey) ile 21 yıldır aynı çatı altında Sabah'ta birlikte çalışıyoruz.
Bu da elbette kendi adıma, onun heyecanına tanıklığı, gazetecilik tarzını ve her daim kendisini nasıl yenileyebildiğine dair doğrudan gözlemleme fırsatı verdi bana yıllardır.
Yakın siyasi tarihin kara kutularından birisi Yavuz Donat aynı zamanda. Atatürk dışındaki bütün Cumhurbaşkanları ile birebir görüşmüş, defalarca röportajlar yapmış, onların seçim gezilerine eşlik etmiş bir isim olarak; sadece okuduğumuz haberleri ve yazılarındaki detayları değil, binlerce yazılmamış detayı da biriktirmiş. Ve bu biriktirdiği çok özel anıları; benim kaleme aldığım kitabımız Off The Record on gün önce okurlarımızla buluştu.
ru adrestesiniz...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kazan Kazan’ın yolu Türkiye’den geçer 23 Eylül 2020 | 40 Okunma Çeyrek yüzyıllık vefa 21 Eylül 2020 | 135 Okunma Heybeliada yangını nasıl önlendi? 19 Eylül 2020 | 105 Okunma Yeni müjdelerin eli kulağında... 16 Eylül 2020 | 493 Okunma 12 Eylül’den 15 Temmuz’a 14 Eylül 2020 | 125 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar