Tetikçi, aynı akıbete mi uğradı?

“Yeşil” kod adlı Mahmut Yıldırım’ı bazı birimler “Tetikçi” olarak kullandı. Ankara Etlik’te evindeyken gelen bir telefon üzerine gitti. Bir daha ondan kimse haber alamadı. 15 Temmuz 2016’da darbe...

“Yeşil” kod adlı Mahmut Yıldırım’ı bazı birimler “Tetikçi” olarak kullandı. Ankara Etlik’te evindeyken gelen bir telefon üzerine gitti. Bir daha ondan kimse haber alamadı. 15 Temmuz 2016’da darbe girişiminin kilit isimlerinden Adil Öksüz, 99 kişiyle birlikte adliyeye götürüldü. 98’i tutuklandı, sadece Adil Öksüz serbest kaldı. Bir daha da onu ne gören oldu, ne de konuşan. Bu iki kişinin yaşayıp yaşamadığı da bilinmiyor.

Ama yaşamadığı kesin bilinen birisi var. Çok bilen, çok şeyler yaşamış emekli Binbaşı Cem Ersever, öldürülmeden önce değerli meslektaşımız Soner Yalçın’a önemli açıklamalar yapmıştı. Mahkemede de daha çok konuşacaktı. Bunun için Ankara’ya geldi, meçhul bir tetikçi öldürdü, Ersever’in cesedi Elmadağ civarına bulundu.

BAKANIN HABERİ YOK!

İçişleri Bakanı, her fırsatta terörle mücadelesini övüyor. Doğru, övünülecek işler yaptı. Ama aralarında polisin de bulunduğu kişilerden oluşan organize suç örgütü günlerce hazırlık yapıyor, gelip Ankara’da Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’i tabancayla vurup öldürüyor. Bakana sormak lazım, tetiği çeken kişi nerede?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli iki özel harekatçı...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
100 yılda Cumhurbaşkanlarımızı nasıl seçtik? 29 Ocak 2023 | 187 Okunma SADAT’ın yerini başka şirketler mi alıyor? 27 Ocak 2023 | 1.131 Okunma Yüksek Seçim Kurulu için “Nafile Turlar” 25 Ocak 2023 | 820 Okunma Bir “Leyla Başkan” vardı 24 Ocak 2023 | 511 Okunma Kaçıncı Cumhurbaşkanı olacağı bile tartışmalı 22 Ocak 2023 | 436 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar