Adnan Hoca Meclis’ten böyle çıkarıldı

Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar’ın, “Harun Yahya” adıyla yazdığı kitaplar milletvekillerinin odasında, TBMM kütüphanesinde bulunuyordu. Bu kitaplar parti ayrımı yapılmadan nasıl oluyor da kapılardan sokulup...

Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar’ın, “Harun Yahya” adıyla yazdığı kitaplar milletvekillerinin odasında, TBMM kütüphanesinde bulunuyordu. Bu kitaplar parti ayrımı yapılmadan nasıl oluyor da kapılardan sokulup milletvekillerine dağıtıldı? Anlaşılıyor ki Fetullah Gülen grubunun geçmişte uyguladığı yol ve yöntemler, Adnan Oktar grubu tarafından da harfiyen uygulanmış.

Milletvekillerinden, kütüphaneden bu kitapların toplanması için yıllardır çaba gösterenler arasında MHP Milletvekili (Yeni görevi TBMM İdare Amiri) Erkan Haberal da bulunuyor.

Aslında, Adnan Hoca ve kitapları geçmişte de gündeme getirilmişti. 2007 yılında dönemin Genç Parti Milletvekili Emin Şirin, CHP Milletvekili Atilla Kart, kendilerine gönderilen Oktar’ın kitaplarını TBMM Başkanı’na iade ettikleri gibi, milletvekillerine mektup yazıp onların da iade etmelerini istemişlerdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçimden iki gün önce bir firmaya 1.5 milyon lira ödendi 26 Mayıs 2019 | 4.648 Okunma İstanbul’a “Mele” yığınağı 24 Mayıs 2019 | 1.619 Okunma Yine “yap-boz” dönemi 22 Mayıs 2019 | 470 Okunma Soylu’yu kim yanıltıyor? 21 Mayıs 2019 | 1.795 Okunma Savunma sistemini böyle engelliyorlar 19 Mayıs 2019 | 458 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar