Okulun dolu tarafını görmek

Okul öncesi, birler, sekizler, on ikiler derken, ilkokullar da kervana katıldı. Pazartesi gününden itibaren okul bahçeleri biraz daha şenlenecek. Maskeli, mesafeli ve seyreltilmiş de olsa öğrenciler...

Okul öncesi, birler, sekizler, on ikiler derken, ilkokullar da kervana katıldı. Pazartesi gününden itibaren okul bahçeleri biraz daha şenlenecek. Maskeli, mesafeli ve seyreltilmiş de olsa öğrenciler iyice mahzunlaşan okul koridorlarını neşelendirecekler.

Çocukların ekranlardan biraz olsun kopup akranlarına kavuşacak olması çok güzel bir haber. İnşallah vakalar düştükçe okuldaki öğrenci sayısı artar ve kasım ayı itibarıyla ortaokul ve lise sınıfları da bu coşkuya katılırlar.

Ümidimiz ikinci dönemde de artık bütün sınıfların tam zamanlı olarak okula başlaması yönünde.

Yaşanan onca endişe ve probleme rağmen şundan eminim. İnşallah bugünleri atlatıp geriye dönüp baktığımızda, ülke olarak çok iyi bir imtihan verdiğimizi göreceğiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eğitim ve kimlik 24 Ekim 2020 | 53 Okunma Henry Ford’un hayali 17 Ekim 2020 | 186 Okunma Okulun dolu tarafını görmek 10 Ekim 2020 | 101 Okunma Gıcık olma ihtiyacı 03 Ekim 2020 | 130 Okunma Kapak edebiyatı 26 Eylül 2020 | 67 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar