Akılsız başın cezasını parmaklar çeker!

Geçen hafta cumartesi günü Instagram hesabımda gezinirken özelden bir mesaj geldi. Mesajda, hakkımda bir karalama kampanyası yürütüldüğü, birçok yerde benimle ilgili iftiralar ve hakaretler içeren mesajların...

Geçen hafta cumartesi günü Instagram hesabımda gezinirken özelden bir mesaj geldi. Mesajda, hakkımda bir karalama kampanyası yürütüldüğü, birçok yerde benimle ilgili iftiralar ve hakaretler içeren mesajların yayınlandığı yazıyordu.

Mesajı gönderen kişiye baktım. Gerçek bir hesaptı. Biraz araştırma yaptım. Bu mesajı gönderen kişinin Türkiye’nin en usta ebru sanatçılarından birisi olduğunu öğrendim. Sonra bu mesajları nerede gördüğünü sordum. Cevap olarak hemen bana bir link iletti. Ben de linke tıkladım. Ve olanlar oldu. Birkaç dakika sonra Instagram hesabı beni dışarı attı ve bir daha giremedim!..

Şimdi, yukarıda yazdığım hikâyeyi bana birisi anlatsa, “Kardeşim, sende hiç kafa yok mu?” diye çıkışırdım. “Hak etmişsin sen bunları” diye üzerine giderdim. Daha önce de “Koskoca profesörü dolandırmışlar. Yok artık!” diye üst perdeden konuşmalarım olmuştu.

Zaten başıma ne geliyorsa ya büyük konuşmaktan, ya birilerini kınamaktan, ya da kendime çok güvenmekten geliyor...

Şimdi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zamanın kelepçesi ve sonsuzluk 08 Ekim 2022 | 74 Okunma Niyetini bozma! 01 Ekim 2022 | 216 Okunma Talimatla çalışan çocuklar 24 Eylül 2022 | 151 Okunma Rota yeniden oluşturuluyor 17 Eylül 2022 | 81 Okunma Nikâhına mı aldın? 10 Eylül 2022 | 221 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar