Yeni Samanyolu TV’nin Portakal’ı da seni kurtaramaz

CHP'lilerin Ekrem Bey'in eleştirilmesine hiç tahammülleri yok. İçten içe haklı buldukları ama itiraf etmek istemedikleri eleştirilere bile.

Ekrem Bey mi?
Gözünün üstünde kaşın var denilse kimyası bozuluyor.
O kadar ki, "depremle ilgili toplantıya İBB Başkanı nasıl çağrılmaz, yazıklar olsun" yollu tweet atıp, işin aslını öğrenince tweetlerini silerek özür dileyen kendi yandaşlarını bile payladı.
Bu azarlamadan sadece Gürsel Tekin dostumuz nasibini almadı.
Zira o tweetini silmedi.
Daha evvel de PKK'nın siyasi koluna destek vermek için devletin valisinin Atatürk posterini indirdiği yalanını atmış, yalanı ortaya çıkınca da vazgeçmemişti.
Ben de bunu Gürsel Bey dostumuza özgü çok değişik bir tiryakilik sanmıştım.
Meğer bu yalan tiryakiliği CHP'nin tarz-ı siyaseti haline gelmiş. AK Parti de vicdanı kemiren bu tiryakiliğe kafayı takacağına (Başkan Erdoğan'ın BM'deki tarihi konuşmasını gölgeleyecek kadar acul bir şekilde) sigaraya kafayı takmış.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2 Yılmaz, 1 Sinsi ve bir de Terli 12 Ekim 2019 | 370 Okunma Sinsi ve kuru 10 Ekim 2019 | 3.170 Okunma ‘Savaşa Hayır’ tabi ki de ‘Sembolik’ neden susuyor? 09 Ekim 2019 | 3.543 Okunma Paşam ama siz de onun askeriydiniz 05 Ekim 2019 | 2.858 Okunma Yeni Samanyolu TV’nin Portakal’ı da seni kurtaramaz 02 Ekim 2019 | 4.978 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar