Yeni Samanyolu TV’nin Portakal’ı da seni kurtaramaz

CHP'lilerin Ekrem Bey'in eleştirilmesine hiç tahammülleri yok. İçten içe haklı buldukları ama itiraf etmek istemedikleri eleştirilere bile.

Ekrem Bey mi?
Gözünün üstünde kaşın var denilse kimyası bozuluyor.
O kadar ki, "depremle ilgili toplantıya İBB Başkanı nasıl çağrılmaz, yazıklar olsun" yollu tweet atıp, işin aslını öğrenince tweetlerini silerek özür dileyen kendi yandaşlarını bile payladı.
Bu azarlamadan sadece Gürsel Tekin dostumuz nasibini almadı.
Zira o tweetini silmedi.
Daha evvel de PKK'nın siyasi koluna destek vermek için devletin valisinin Atatürk posterini indirdiği yalanını atmış, yalanı ortaya çıkınca da vazgeçmemişti.
Ben de bunu Gürsel Bey dostumuza özgü çok değişik bir tiryakilik sanmıştım.
Meğer bu yalan tiryakiliği CHP'nin tarz-ı siyaseti haline gelmiş. AK Parti de vicdanı kemiren bu tiryakiliğe kafayı takacağına (Başkan Erdoğan'ın BM'deki tarihi konuşmasını gölgeleyecek kadar acul bir şekilde) sigaraya kafayı takmış.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kirli hava neyin hazırlığı? 29 Ocak 2020 | 5.693 Okunma Aman dikkat! Korkunç virüs Türkiye’de kol geziyor 28 Ocak 2020 | 3.284 Okunma ‘Kılıçdaroğlu kadar başınıza taş düşsün’ 25 Ocak 2020 | 3.040 Okunma Tarkan’ın başkanı sırtını kime dayamış? 23 Ocak 2020 | 3.722 Okunma Müptezel 22 Ocak 2020 | 3.652 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar