‘Şu Atatürk’ü gömün!’

CHP'nin eski milletvekili Barış Yarkadaş veya CHP'de vaktiyle Parti Meclisi (PM) üyeliği yapan Enver Aysever gibileri "özgür gazeteci" tesmiye ederlerken, bizim gibi hiçbir partiye üye olmayanlara "yandaş" diyorlar. Elan CHP Milletvekili Tuncay...

CHP'nin eski milletvekili Barış Yarkadaş veya CHP'de vaktiyle Parti Meclisi (PM) üyeliği yapan Enver Aysever gibileri "özgür gazeteci" tesmiye ederlerken, bizim gibi hiçbir partiye üye olmayanlara "yandaş" diyorlar.
Elan CHP Milletvekili Tuncay Özkan bugün gazeteciliğe dönsün, "özgür gazetecilerin" önde gidenlerinden sayılmazsa ben bir şey bilmiyorum.
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç mu?..
Onun milletvekilliğinden ayrılması ve hatta gazeteci olması bile gerekmez. "Ben gazeteciyim" desin, anında "özgür gazeteci" ilan ederler.
"Özgür gazeteciler" arasında Levent Gültekin adında "taze muhalif" bir fenomen var.
Ki, "önlenemez yükselişi" acayip baş döndürücü.
O kadar ki, "yandaş"...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhalif olsan ne olur partizan olsan ne olur! 06 Temmuz 2022 | 606 Okunma Keşke lisan bilmeseydi 05 Temmuz 2022 | 1.366 Okunma Ölüm kaçakları 02 Temmuz 2022 | 347 Okunma Cüneyt Arkın’ın müthiş sırrı 30 Haziran 2022 | 1.520 Okunma Namussuzluk yapmaya ömrü yetmedi 28 Haziran 2022 | 2.000 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar