Neden?

Telmaşa solcuların da işi zor !

Sayın Erdoğan'ı destekleyen medyayı tek sesli olmakla suçluyorlardı, Halk TV'den Tele 1'e kadar tüm kanallarında kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.
Sadra şifa tek bir analizleri de yok; varsa yoksa felaket tellallığı.
Düşünce özgürlükleri de "Erdoğan düşmanlığıyla" sınırlı.


O kadar ki, iktidarın herhangi bir icraatını takdir eden bir "sanatçı" sabah akşam "muhalif" olduğunu söylese de boykottan, linçten, hatta "hain" ilan edilmekten kurtulamıyor.

Eskisi gibi "manipülasyon pornosu" yapmakla da uğraşmayıp direkt yalan söylüyorlar.

Film setindeki kurusıkı silahların fotoğrafları üzerinden "silahlanıyorlar" algısı oluşturmaktan, Kılıçdaroğlu ve hık deyicisi Faik Öztrak'ın "Katar yalanına" kadar artık sınır tanımıyorlar.


Elbette böylesi bir ortamda hakikat aranamaz... Hakikat, düşüncelerin çatışmasından doğar. Gel gör ki ortada düşünce hak getire ama yalan gırla gidiyor...

***


"Küresel dünya sistemi yandaşı figüran muhaliflerin" bunca yalandan maksatları, hedefe ulaşmak. Hedefleri de ABD Başkanı Biden'ın 2019'da dile getirdiğiyle aynı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı indirmek!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Alan razı veren razı!.. 07 Ekim 2021 | 779 Okunma Gördüm de ondan söylüyorum 06 Ekim 2021 | 653 Okunma Bunu anlamıyorum! 05 Ekim 2021 | 672 Okunma Devamını getirmeyeyim 02 Ekim 2021 | 553 Okunma Erdoğan’ın köleleri 29 Eylül 2021 | 933 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar