‘İmamoğlu sinekleri’

Akdeniz'e ayağınızı sokamazsınız demeye getirdikleri bir dönemde Doğu Akdeniz'e gemilerimizi soktuk. Hava savunma sistemi alamazsınız, alırsanız da ekonominizi yerle yeksan ederiz yollu tehdit ettikleri dönemde S-400'leri aldık.

Binlerce TIR silah yardımı yaptıkları terör örgütüyle Suriye'nin kuzeyinde "İkinci İsrail'i" inşa etmeye çalıştıkları bir dönemde (her türlü tehdide rağmen) "güvenli bölge" konusunda koşullarımızdan vazgeçmedik.
Hülasa, sözde değil özde bağımsızlık yolunda müstevlilerin kuşatmasını yardığımız bir dönemden geçtik.
Lakin, aynı dönemde Kazdağları'nı tartışmaya icbar edildik.
İşin garibi, her fırsatta "Bor madenlerimiz, altın madenlerimiz var, neden çıkartmıyoruz" diyen Natotürkçüler de AB'nin fonladığı örgütlerin peşine takılmayı marifet bildiler.
Daha da garibi, söz konusu tartışmaya neden olan bölgenin Kazdağları'nda değil, Çanakkale Kirazlı'da olduğu ortaya çıktı.
Orman ağaç diye "duyar kasanların" Kazdağları'nda villaları olduğu medyaya yansıdı.
Muhalif güruh bunların hiçbirini görmedi, görmek istemedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ah dostum ah Yalçın Küçük’ü haklı çıkardın! 22 Ağustos 2019 | 527 Okunma AK Parti bu afetle nasıl baş edecek? 21 Ağustos 2019 | 4.064 Okunma Keşke ‘Sembolik’ kadar kurnaz olsaydı 20 Ağustos 2019 | 3.028 Okunma O çocuk ‘Sembolik Ekrem’miş! 17 Ağustos 2019 | 2.639 Okunma Vay Sembolik Ekrem Bey vay! 15 Ağustos 2019 | 5.581 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar