İsrail’in esiri olmuş aşağılık Batı dünyası

Geçtiğimiz günlerde Fransız siyasetçiler ve aydınlar, haddini aşan açıklama ve beyanlarda bulundular. 300 soytarı ve zibidi bilmedikleri bir dini, okuyamadıkları bir kitabı, Kur’an-ı Kerim’i...

Geçtiğimiz günlerde Fransız siyasetçiler ve aydınlar, haddini aşan açıklama ve beyanlarda bulundular. 300 soytarı ve zibidi bilmedikleri bir dini, okuyamadıkları bir kitabı, Kur’an-ı Kerim’i çağın şartlarını bahane ederek rencide edici sözlerle aşağıladılar. Kur’an-ı Kerim’de geçen bazı ayetlerin Yahudilere karşı şiddete teşvik ettiği gerekçesiyle çıkarılmasını istediklerini kamuoyu ile paylaştılar. Böyle hadsiz ve çapsızlar, İslam dininin barış dini olduğunu, insanlığa hizmet dini olduğunu bilmedikleri gibi kendi dinlerini bile bilmezler.

Kur’an-ı Kerim, Yahudilerin Hristiyanlara yaptığı zulmü anlatmıştır. Kendi milletinden başka tüm insanların haklarını hiçe sayan düşünce yapısı Siyonist kafasına aittir. Siyonist kafasına sahip olabilmek için ille de Yahudi olmak gerekmez. Kaldı ki Siyon kafasında bir insanın insanlığa hizmet etmesi de mümkün değildir. Yahudilik eşittir kötülük demiyoruz ancak Siyonist Yahudilerin 70 yıldır Filistinlilere yaptığı zulmü anlatmak insanlığın borcudur. İslam tarihinde hiçbir zaman Müslümanlar Yahudilere eziyet etmediği gibi düşmanlık da yapmamıştır. Batının, Yahudileri bir maşa olarak İslam dünyası üzerinde kullanması ise tesadüf değildir.  

Vatikan ve İsrail’in işbirliği içerisinde İslam dünyası üzerinde uyguladığı bu kirli plan bugün Sarkozy veya Fransız aydınların yüz bulmasına fırsat tanımıştır. Arap dünyasının tüm bu haksızlıklara, karışıklıklara rağmen kör ve sağırı oynaması, Batıya karşı sesiz kalmasıysa dilsiz şeytan suskunluğundandır.

İsrail Devleti’nin Siyonizm politikası sayesinde Batı dünyasında güçlendiği açık bir şekilde görülmektedir ancak Batı, Ortadoğu üzerinden çıkarlarını korumak için var gücü ile İsrail’i öne sürmektedir. “Bugün İsrail’in nükleer güç sahibi olması, İslam dünyasını tehdit etmesi, bölgeyi kan revan içinde bırakması…” Bunların tamamının bir İsrail politikası olduğunu Şam’daki şeytan bile biliyor. Hollanda’daki İslam karşıtlığı görüşünün, Alman dergilerindeki Kur’an karşıtlığının, Avusturya’da İslamofobinin, tüm bunların bir merkez tarafından organize edildiğini açıkça söylemek gerek. 

Batı’nın uşaklığını yapan İsrail’in Orta Doğu’daki katliamlarına devam etmesi ve dünya kamuoyunu hiçe sayarak, Batının tetikçiliğini yapmasının hesabı elbette bir gün Siyonist Yahudilerden sorulacaktır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pandemi sonrası güçler savaşı 23 Kasım 2021 | 87 Okunma “Aksakal dünyası” yeniden şekilleniyor 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Dünden bugüne diplomasi tarihi 09 Kasım 2021 | 103 Okunma Hırsızlığı kariyer olarak gören zavallı milletim… 02 Kasım 2021 | 251 Okunma Oligark bürokrasi, iktidar yönetimini esir alıyor… 26 Ekim 2021 | 160 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar