Rıdvan Dilmen
Rıdvan Dilmen Sabah

Fenerbahçeliler çok sıkıldı

13 Ağustos 2017 | 584

İlk yarıya bakacak olursak öncelikle çok sıcak havanın etkisini gördük. Klasik olacak ama Fenerbahçe konsantrasyonu yüksek başlamak istiyordu. Geçen seneki şablondan çok farklı değildi Fenerbahçe. İsmail ilk 10 dakika, Isla'yı ise 35-45 arası öne destek verirken gördük.
Bizim ülkemize ait garip atasözleri vardır futbolda. "İyi kaleci kötü gol yerler" derler. Bence bu doğru değil. Bir tane yer, iki tane yar ama devamlı yenmez. Volkan da poz verirken, fotoğraf çektirirken gol yedi gerçekten. Konsantrasyonu en üst düzeyde olmalı. İyi kaleci kötü gol falan yemez. Hata yapabilir, gol yiyebilir. Volkan antrenörlerin güvendiği bir kaleci. Hazırlık maçlarında da iyi başlamamıştı. Aykut Kocaman'ı düşündürecek bir durum. Maça ortak etme sebebiydi Volkan'ın yediği ilk gol. Bu dirence mahal verdi.
Fenerbahçe'nin geçen sezon başarısızlığından sonra açıkçası Advocaat'ın demeçlerine bakarak önümüzdeki sezonun planlamasının doğru yapılması gerektiğini düşünüyordum. İki konu dikkatimi çekti. Mümtaz Bey'i severim, Fenerbahçe'ye hizmetleri var Fenerium'da ama bu yeşil forma 

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER