YSK Türkiye'nin önünü açmıştır!

Karardan önce “YSK demokrasi adına, bu ülkenin geleceği adına, bu şehrin geleceği adına, ülkenin uluslararası alanda demokrat bir ülke olduğunu ispat etmeleri adına yarın en doğru kararı verecek...

Karardan önce “YSK demokrasi adına, bu ülkenin geleceği adına, bu şehrin geleceği adına, ülkenin uluslararası alanda demokrat bir ülke olduğunu ispat etmeleri adına yarın en doğru kararı verecek, Türkiye'nin önünü açacak” diyerek güvendiği YSK’yı karardan sonra hiyanetle suçlamak İmamoğlu’nun tutarlılığı açısından önemlidir. 

CHP Genel Başkanının YSK üyelerini teker teker sayıp yuhalattırması bırakın bir siyasiyi sokaktaki sıradan bir insanın bile tevessül etmeyeceği hadsizliktir.

Karar beğenilmeyebilir, eleştirilebilir ama hakaret ve tehdit ne insanidir, ne hukukidir ne de demokratiktir. 

23 Haziran’da İmamoğlu gerçek oyuna kavuşacaktır. Kazanırsa yine başkan olacaktır. Bir farkla bu kez şaibesiz kazanmış olacaktır. 

Yıldırım kazandığ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Tunus'da şok eden cumhurbaşkanlığı seçimi! 15 Ekim 2019 | 2.400 Okunma ABD’nin karizması fena çizildi! 13 Ekim 2019 | 2.436 Okunma Diyanet’in ezan hassasiyeti! 08 Ekim 2019 | 111 Okunma Kılıçdaroğlu’nun takıyyesi! 06 Ekim 2019 | 119 Okunma Şam’da yapılsa ancak bu kadar olurdu! 01 Ekim 2019 | 54 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar