YSK Türkiye'nin önünü açmıştır!

Karardan önce “YSK demokrasi adına, bu ülkenin geleceği adına, bu şehrin geleceği adına, ülkenin uluslararası alanda demokrat bir ülke olduğunu ispat etmeleri adına yarın en doğru kararı verecek...

Karardan önce “YSK demokrasi adına, bu ülkenin geleceği adına, bu şehrin geleceği adına, ülkenin uluslararası alanda demokrat bir ülke olduğunu ispat etmeleri adına yarın en doğru kararı verecek, Türkiye'nin önünü açacak” diyerek güvendiği YSK’yı karardan sonra hiyanetle suçlamak İmamoğlu’nun tutarlılığı açısından önemlidir. 

CHP Genel Başkanının YSK üyelerini teker teker sayıp yuhalattırması bırakın bir siyasiyi sokaktaki sıradan bir insanın bile tevessül etmeyeceği hadsizliktir.

Karar beğenilmeyebilir, eleştirilebilir ama hakaret ve tehdit ne insanidir, ne hukukidir ne de demokratiktir. 

23 Haziran’da İmamoğlu gerçek oyuna kavuşacaktır. Kazanırsa yine başkan olacaktır. Bir farkla bu kez şaibesiz kazanmış olacaktır. 

Yıldırım kazandığ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Saadet’in tavrı 19 Mayıs 2019 | 360 Okunma YSK Türkiye'nin önünü açmıştır! 14 Mayıs 2019 | 1.388 Okunma Halep ordaysa arşın 23 Haziran’da 12 Mayıs 2019 | 214 Okunma İftar şovlara hayır! 07 Mayıs 2019 | 96 Okunma ABD’nin yüzsüzlüğü! 05 Mayıs 2019 | 1.078 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar