Taşı gediğine koymak!

Binlerce masumun kanına girmiş terör örgütlerine terörist demeyip onları taraf olarak niteleyen ABD, kongreyi işgal eden Trumpçılara hemen terörist damgasını yapıştırdı. Demek ki neymiş?!Türkiye...

Binlerce masumun kanına girmiş terör örgütlerine terörist demeyip onları taraf olarak niteleyen ABD, kongreyi işgal eden Trumpçılara hemen terörist damgasını yapıştırdı.

Demek ki neymiş?!

Türkiye taraflara sükûnet çağrısı yaparken dört dörtlük bir mesaj vermiş ABD yetkililerine.

Yüzlerce insanın ölümüne binlercesinin yaralanmasına ve milyarlarca dolarlık zarara sebep olan darbe girişiminin başını hâlâ koruyup kollayan ABD, yarın kongreyi işgal edenleri ve azmettirenleri yargıladığında Türkiye yine taşı gediğine koyacaktır eminim.

Çünkü kongreyi işgal edenlere ve azmettirenlere önümüzdeki günlerde hesap sorulacaktır. İşte o zaman belki ABD yaptığı darbe destekçiliğini anlayacak ve belki de FETÖ’yü teslim veya deport etmeyi konuşmaya başlayacaktır.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (BÜ) EYLEMLERİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dik durdu, eziklik göstermedi! 24 Ocak 2021 | 2.737 Okunma Güçlendirilmiş parlamenter sistem ya da havanda su dövmek! 19 Ocak 2021 | 177 Okunma Şiddetle kınıyorum 17 Ocak 2021 | 2.000 Okunma Öfke ile bakan gözden faydalanmak! 12 Ocak 2021 | 278 Okunma Taşı gediğine koymak! 10 Ocak 2021 | 299 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar