Sahtekârlar ve BOP

Şeyh kılığındaki istismarcı, tasavvuf ve din düşmanlarına ve de din ve tasavvuf gerçeğini hakkıyla bilmeyen kimi Müslümanlara öyle bir kapı araladı ki; hani bir deli kuyuya bir taş atmış da...

Şeyh kılığındaki istismarcı, tasavvuf ve din düşmanlarına ve de din ve tasavvuf gerçeğini hakkıyla bilmeyen kimi Müslümanlara öyle bir kapı araladı ki; hani bir deli kuyuya bir taş atmış da kırk akıllı çıkaramamış ya, aynen öyle bir sürece girdik.

Aynı süreci cemaat adı altında emperyalizmin uşaklığını yapıp kanlı darbeye girişecek kadar yoldan çıkmış örgüt de yaşattı bu ülkeye.

Fırsat bu fırsat önüne gelen cemaat ve tarikat diyerek dindar kesime salvo üstüne salvo sallamaya başladı.

En son kadınların çıplak vücuduna yazı yazmak suretiyle güya tedavi eden istismarcı hakkında cinci hoca başlığıyla bir haber yayınlandı.

Tamam, bu istismarcılarla mücadele edelim.

Bu sahtekârların cezasını adalet versin tamam da, önüne gelen sarıklıyı hoca diye baş tacı edenleri nasıl koruyacaksınız, sorun burada.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hem Azerbaycan'ı hem de Türkiye'yi hafife almışlar 29 Eylül 2020 | 159 Okunma Selefilik ve Diyanet 27 Eylül 2020 | 670 Okunma Çözüm yolu sahip çıkmaktan geçiyor 22 Eylül 2020 | 62 Okunma Şarka bakmaz, garbı bilmez, edepten yok payesi 20 Eylül 2020 | 472 Okunma Sahtekârlar ve BOP 15 Eylül 2020 | 392 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar